Cooking Mama 5: Bon Appetit!

Cooking Mama 5: Bon Appetit!

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cooking Mama Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2013
Europa:
06.03.2015
Producent:
Cooking Mama Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2013
Europa:
06.03.2015

Cooking Mama 5: Bon Appetit! - opis gry

Cooking Mama 5: Bon Appetit! to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Cooking Mama Limited i wydana przez Majesco. Tytuł ukazał się na 3DS-ie, gdzie trafiła wcześniej też czwarta część tej całkiem popularnej serii.

Bon Appetit! to piąta główna część serii popularnych gier zręcznościowych traktujących o gotowaniu. Najważniejszym tutejszym trybem jest Let’s Cook, w którym próbujemy przyrządzić potrawy różnego typu. W “piątce” jest ich ponad sześćdziesiąt - począwszy od słodyczy i przystawek, a skończywszy na najbardziej wykwintnych daniach. Samo przyrządzanie posiłku to seria minigierek, podczas których korzystamy z funkcji konsoli: ekranu dotykowego, żyroskopu i mikrofonu. Produkcja nie należy do najtrudniejszych pod słońcem, ale zamiast tego oferuje dużo różnorodności przez co nie nudzi zbyt szybko - różne czynności wymagają od nas różnych działań. A jakby tego było mało na koniec możemy niekiedy postawić kropkę nad i wpływając też na estetykę naszego ‘dzieła’.

Poza Let’s Cook dostępne są inne warianty zabawy. Jest to chociażby Cooking Dojo, w którym można doskonalić swoje umiejętności przy potrawach odkrytych już w głównym trybie. W zależności od tego jak pójdzie nam ich przyrządzenie otrzymujemy medale stosownego koloru (w Cooking Dojo, warto podkreślić, poprzeczka jest ustawiona wyżej niż w Let’s Cook). Do tego dochodzi multiplayer dla czterech osób oraz różne minigierki tematycznie niepowiązane z gotowaniem, np. obowiązki domowe, zajęcia w ogródku, zagadki logiczne w stylu serii Brain Training oraz prowadzenie restauracji.

Wraz z postępami możemy odblokować rozmaite gadżety, jak ciuchy dla bohaterki czy nowe przybory do kuchni. Grzebać przy nich możemy w galerii.

Wideo - Cooking Mama 5: Bon Appetit!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper