Waku Waku Sweets: Happy Sweets Making

Waku Waku Sweets: Happy Sweets Making

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sonic Powered
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
12.12.2013
Europa:
29.03.2018
Producent:
Sonic Powered
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
12.12.2013
Europa:
29.03.2018

Waku Waku Sweets: Happy Sweets Making - opis gry

Waku Waku Sweets: Happy Sweets Making to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez japońskie studio Sonic Powered. Tytuł ukazał się na konsolach Nintendo 3DS oraz Nintendo Switch.

Fabuła - Waku Waku Sweets

Dalsza część tekstu pod wideo

Waku Waku Sweets żywo przypomina popularną w swoim czasie serię Cooking Mama, która pozwalała nam wejść w buty kucharza/kucharki. Tutaj jest podobnie, przy czym najistotniejsza różnica polega na tym, że paramy się cukiernictwem, a nie szeroko pojętym gotowaniem. Druga kwestia to nieco większy nacisk na fabułę (a właściwie jakikolwiek nacisk, bo w Cooking Mama nie było go wcale). Produkcja Sonic Powered pozwala nam się wcielić w Lime, dziewczynę, która zostaje zatrudniona w cukierni Fil Rouge. Początkowo nie ma ona zbyt wiele doświadczenia, lecz jego braki nadrabia entuzjazmem. We wdrożeniu się w pracę pomagają jej sympatyczni współpracownicy i mieszkający z nią antropomorficzny królik Paffi. Nie wszyscy są jednak tacy przyjaźnie nastawieni. W trakcie zmagań Lime natknie się na niejaką Mint, z którą przyjdzie jej wielokrotnie rywalizować.

Rozgrywka - Waku Waku Sweets

Sama rozgrywka wygląda podobnie jak w Cooking Mama. Twórcy przygotowali ponad sto przepisów na słodkości wszelkiej maści (sporo jest tutaj typowo japońskich przysmaków), których przygotowywanie to seria minigierek, podczas których robimy użytek ze specjalnych funkcji obu konsol, jak ekran dotykowy czy sterowanie ruchem. Przykładowe minigry to kręcenie miską, nastawianie mikrofali czy krojenie. Podczas rozgrywki pomagają nam przygotowane przez twórców podpowiedzi, jak i co robić. Pod koniec jesteśmy oceniani. Im lepiej nam poszło, tym więcej punktów zgarniemy.

Samo przygotowywanie słodyczy to nie wszystko. Oprócz tego możemy startować w różnych konkursach, zmieniać wygląd bohaterki według własnego uznania, konwersować z mieszkańcami miasta itd.

Wideo - Waku Waku Sweets: Happy Sweets Making

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper