Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Cooking Mama 4: Kitchen Magic

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cooking Mama Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.11.2011
Europa:
25.11.2011
Producent:
Cooking Mama Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.11.2011
Europa:
25.11.2011

Cooking Mama 4: Kitchen Magic - opis gry

Cooking Mama 4: Kitchen Magic to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Cooking Mama Limited (wcześniej Office Create) i wydana w Europie przez 505 Games. Tytuł ukazał się tylko na 3DS-ie (była to pierwsza część cyklu wydana na tym sprzęcie).

Założenia rozgrywki nie uległy zmianie od poprzednich części. Nasze zadanie polega na przygotowywaniu różnych dań, mniej lub bardziej wymyślnych. W czwartej części Cooking Mama jest ich łącznie sześćdziesiąt. Przygotowywanie potraw wygląda tak, jak w poprzednikach - składa się ono mianowicie z pewnej liczby minigierek starających się symulować podstawowe kuchenne czynności typu krojenie, podgrzewanie, ugniatanie, rozbijanie jajek, tarcie sera itd. itp. Minigier jest tym razem ponad 200. W ich trakcie korzystamy z ekranu dotykowego lub -- to nowość -- żyroskopu. Na gotowaniu zresztą zabawa się nie kończy. Po przygotowaniu posiłku musimy także np. umyć naczynia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to ponownie Let’s Cook, w którym przygotowujemy coraz bardziej wymyślne dania wraz z tytułową Mamą (wskazówki otrzymujemy na górnym ekranie konsoli). W Let’s Combine łączymy przepisy (np. na pizzę i curry), by stworzyć zupełnie nowe danie. Let’s Help skupia się na czym innym - w nim pomagamy Mamie oraz jej córce Ichigo w domowych porządkach, np. odkurzamy, myjemy podłogi, wynosimy śmieci czy przygotowujemy stół.

Cooking Mama 4 oferuje także tryb wieloosobowy. W Let’s Play Together możemy grać z trzema innymi osobami rywalizując w przygotowywaniu posiłków.

Wideo - Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper