Cook, Serve, Delicious! 2!!

Cook, Serve, Delicious! 2!!

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vertigo Gaming
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
14.09.2017
Europa:
14.09.2017
Producent:
Vertigo Gaming
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
14.09.2017
Europa:
14.09.2017

Cook, Serve, Delicious! 2!! - opis gry

Cook, Serve, Delicious! 2!! jest grą zręcznościową przygotowaną przez studio Vertigo Gaming. W produkcji zadaniem graczy jest przygotowanie punktu gastronomicznego, przyrządzenie jedzenia dla klientów i wydawanie posiłków. Tytuł w 2015 roku trafił na komputery osobiste i PlayStation 4.

W produkcji gracze wcielają się w kucharza, kasjera, sprzątacza oraz kelnera w jednej osobie. Początkowo śmiałkowie rozpoczynają swoją karierę w małym punkcie gastronomicznym i wydają łatwe do przyrządzenia posiłki, jednak przechodząc kolejne poziomy otrzymujemy dostęp do większych pomieszczeń, a ponadto pojawia się więcej klientów, którzy żądają skomplikowanych potraw.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tytuł pod względem rozgrywki nie różni się znacząco od pierwowzoru, który został wydany w 2012 roku. Gra to nadal zręcznościówka, w której musimy jak najszybciej, a zarazem jak najlepiej przygotować dania i następie wydać je głodnym klientom.

Podczas przygody gracz zbiera gwiazdki oraz gotówkę – dzięki zdobyczom można rozbudowywać swoją restaurację i przygotowywać coraz to ciekawsze, a zarazem wymyślne potrawy. Twórcy przygotowali szereg atrakcji – między innymi turnieje z innymi kucharzami – które umilają zabawę. Seria jest nastawiona na bardzo szybką rozgrywkę, a sequel jeszcze bardziej podkręca zmagania i tym samym sprawia, że przygotowanie potraw jest jeszcze trudniejsze.

W grze znajduje się ponad 180 produktów spożywczych, z których możemy przygotować ponad 1000 potraw.  

Wideo - Cook, Serve, Delicious! 2!!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper