Conga Master Party!

Conga Master Party!

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Undercoders
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.09.2017
Europa:
28.09.2017
Producent:
Undercoders
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.09.2017
Europa:
28.09.2017

Conga Master Party! - opis gry

Conga Master Party! to gra zręcznościowa wyprodukowana przez niezależne studio Undercoders i wydana przez Rising Star Games. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Nintendo Switch.

Conga Master Party! stanowi dość oryginalne połączenie popularnego Węża oraz filmu “Gorączka sobotniej nocy”. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki wybieramy tancerza lub tancerkę. Postać różni się nie tylko wyglądem, ale także parametrami mającymi wpływ na przebieg zmagań. Następnie trafiamy do któregoś z lokali tanecznych. Może to być modny, ekskluzywny klub nocny lub mniej efektowne miejsce, np. podrzędna knajpa. Nasze zadanie jest proste: polega na ‘budowaniu’ sznura tańczących ludzi (czyli czegoś, co nazywa conga). Sterowanie jest proste: używając przycisków L i R poruszamy się po parkiecie, a tańcząc w niedalekiej odległości od innych imprezowiczów pozyskujemy ich do naszej congi. Po drodze musimy jednak zważać na rozmaite przeszkody, jak skórki od bananów, rozlana woda, muskularni faceci preferujący taniec na własnych zasadach czy świnie rozsadzające congę. Aby nam się powiodło, musimy zrealizować dwie wytyczne. Po pierwsze, przyłączyć do tańca odpowiednio dużą grupę ludzi, co pozwoli to nam przejść do następnej planszy (pomiędzy planszami bierzemy natomiast udział w minigierce polegającej na ucieczce przed UFO i skakaniem nad świniami). Po drugie, dbać o wskaźnik Momentum, który kurczy się, jeśli nie dołączają do nas nowi ludzie.

Gra oferuje tryb fabularny dla jednego gracza, w którym wraz z postępami odblokowujemy nową zawartość (np. tancerzy), oraz multiplayer. W multi dostępnych jest osiem wariantów zabawy, jak Just Conga, gdzie tancerze wykonują pozy, które należy powtarzać, czy Mortal Conga polegająca na zbieraniu świń. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Wideo - Conga Master Party!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper