Party Planet

Party Planet

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Teyon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
12.12.2017
Producent:
Teyon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
12.12.2017

Party Planet - opis gry

Party Planet to produkcja typu party game (gra imprezowa) stworzona przez studio Teyon i wydana przez Mastiff. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch (tylko w Stanach Zjednoczonych).

Party Planet to kolekcja rozmaitych minigierek stworzonych z myślą o imprezowym graniu (przypominając pod tym względem chociażby popularną serię Mario Party). Twórcy przygotowali w sumie trzydzieści minigier, choć zaznaczyć warto, iż nie wszystkie są dostępne na starcie; część należy odblokować poprzez gromadzenie doświadczenia, które otrzymujemy za granie. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie (w trakcie zabawy można korzystać z jednego JoyCona), lecz nie dotyczy to wszystkich konkurencji (w niektórych uczestniczy tylko jedna osoba).

Minigry zostały zaprojektowana z myślą o osobach, które niekoniecznie mają dużo doświadczeń z grami video, dzięki czemu sterowanie jest proste, a zasady intuicyjne. Wiele z nich inspiruje się zresztą innymi popularnymi tytułami. Znajdziemy tu między innymi wariacje na temat Zumy, Ponga, Węża lub Balloon Fight, a także szereg innych konkurencji, jak na przykład odpieranie ofensywy piratów atakujących z morza osady wikingów czy Hopper Jump, gdzie jako konik polny musimy skakać po kamieniach, by nie wpaść do wody. Twórcy przygotowali również dziesięć światów, które można eksplorować podczas zabawy.

Gra nie posiada dodatkowych wariantów rozgrywki, a jej żywotność wydłuża możliwość nabijania punktów lub zdobycia złotego trofeum w każdej dostępnej minigrze.

Party Planet, jak wspomniano na wstępie, ukazało się tylko w Stanach Zjednoczonych. Produkcja Teyon otrzymywała bardzo przeciętne noty.

Wideo - Party Planet

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper