Cartoon Network Racing

Cartoon Network Racing

3,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

DS -
PS2 3.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eutechnyx
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.12.2006
Europa:
09.02.2007
Producent:
Eutechnyx
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.12.2006
Europa:
09.02.2007

Cartoon Network Racing - opis gry

Cartoon Network Racing to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Eutechnyx i wydana przez The Game Factory. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 i Nintendo DS (za tę drugą wersję odpowiadało Firebrand Games).

Cartoon Network Racing to gra wyścigowa, a konkretnie kart-racer, w której występują bohaterowie popularnych kreskówek emitowanych w stacji Cartoon Network. Swoją reprezentację ma sześć seriali: Chojrak - tchórzliwy pies, Johnny Bravo, Krowa i kurczak, Laboratorium Dextera, Jam łasica i Atomówki. Gra nie posiada żadnego trybu fabularnego.

Rozgrywka różni się nieco w zależności od wersji. Na PS2 mamy do czynienia z patentem przywodzącym na myśl Mario Kart: Double Dash z GameCube’a. Mianowicie w jednym pojeździe znajdują się dwie postacie: jedna kieruje, druga obsługuje bronie (grać można w ten sposób z drugą osobą w co-opie). Gokarty różnią się parametrami, z kolei pomocnicy obsługujący bronie umiejętnościami, takimi jak osłony czy latanie. Na Nintendo DS mamy natomiast do czynienia z bardziej tradycyjnym kart racerem - jednej postaci przypisany jest jeden samochód.

Wersja z PS2 oferuje takie warianty rozgrywki jak Quick Race, czyli szybki wyścig, Battle Mode, czyli walka, nie wyścigi, Eliminator, gdzie po jednym okrążeniu odpada najsłabszy zawodnik, oraz Tournament, w którym na przejście czeka kilka turniejów składających się z pewnej liczby wyścigów. Na NDS-ie turnieje występują pod nazwą Championships, do tego dochodzą time triale (jazda na czas) oraz dwie minigry. Na PS2 w multiplayerze grać mogą maksymalnie dwie osoby, na NDS-ie cztery.

Wraz z postępami odblokowujemy nową zawartość. Są wśród niej między innymi odcinki kreskówek.

Wideo - Cartoon Network Racing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych