Shrek Smash n' Crash Racing

Shrek Smash n' Crash Racing

4,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PSP -
DS -
PS2 4.0
GC -
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Torus Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2006
Europa:
09.02.2007
Producent:
Torus Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2006
Europa:
09.02.2007

Shrek Smash n' Crash Racing - opis gry

Shrek Smash n’ Crash Racing to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Torus Games i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube, Game Boy Advance, Nintendo DS i PlayStation Portable.

Produkcja Torus Games, jak nietrudno się domyślić, jest grą wyścigową w konwencji kart-racera, w której zawody odbywają się w uniwersum znanym z filmowej serii Shrek. Zabawę rozpoczynamy oczywiście od wyboru postaci. Jest ich wszystkich dwanaście, lecz w rywalizacji bierze udział tylko sześciu zawodników. Co warto dodać, postacie różnią się stylem jazdy, ale nie posiadają unikalnych parametrów. Korzystają również z różnych ‘pojazdów’. Dla przykładu osiołek jeździ na smoku, a kot w butach na byku.

Gra pozwala nam wystartować w kilku pucharach. Zawody odbywają się na dwunastu torach umiejscowionych w lokacjach znanych z filmów. Naszym zadaniem jest rzecz jasna zajęcie pierwszego miejsca. Twórcy oddali nam do dyspozycji rozmaite dopałki, które porozmieszczano na torze. Mogą mieć one charakter ofensywny lub defensywny i są tematycznie związane z uniwersum Shreka. Nasi podopieczni potrafią też skakać. Do tego dochodzą także skróty (do ich odnajdywania przydaje się właśnie wspomniany skok), których znajomość może być bardzo przydatna, zwłaszcza w przypadku trudniejszych wyzwań. Z drugiej strony tu i ówdzie ulokowane są różnego rodzaju przeszkadzajki.

Oprócz możliwości rozegrania turniejów i szybkich pojedynczych wyścigów developer zaimplementował również multiplayer. Na PlayStation 2 grać mogą razem maksymalnie dwie osoby, a na GameCube’ie, NDS i PSP maksymalnie cztery. 

Wideo - Shrek Smash n' Crash Racing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper