Bright Memory

Bright Memory

7,3
10 oceny

Ocena wg platformy:

XSX|S 6.3
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
FYQD Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Śr. czas:
2 godzin
Premiery
Świat:
25.03.2020
Europa:
25.03.2020
Producent:
FYQD Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Śr. czas:
2 godzin
Premiery
Świat:
25.03.2020
Europa:
25.03.2020

Bright Memory - opis gry

Bright Memory to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez jedną osobę - Zenga “FYQD” Xianchenga. Tytuł ukazał się na komputerach. Jego pierwszy epizod został pierwotnie udostępniony w ramach programu Early Access.

Główną bohaterką gry Sheila, agentka organizacji Science Research Organization, która dokonuje wiekopomnego odkrycia. W liczącym tysiąc lat relikcie, mieczu “Kanshou and Bakuya, odnajduje ona tajemniczą substancję, która -- jak okazuje się po przeprowadzeniu badań -- zdolna jest przywracać do życia zmarłych. Dane z przeprowadzonych eksperymentów stają się celem dla terrorystów z SAI. Korzystając z urządzenia o nazwie “quantum transporter”, dostają się oni do siedziby SRO, skąd wykradają potrzebne informacje. Operacja nie idzie jednak zgodnie z planem. W wyniku serii zdarzeń transporter przenosi wszystkich na latającą wyspę nietkniętą ludzką stopą od czasów zamierzchłej przeszłości. Co gorsza, tajemnicza substancja wskrzesza jej mieszkańców i lokalną, niezbyt przyjaźnie nastawioną faunę. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod względem rozgrywki Bright Memory to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, choć nie brakuje w niej także walki w zwarciu inspirowanej grami w rodzaju Devil May Cry. Główna bohaterka, Sheila, ma sporo możliwości na podorędziu. Korzysta mianowicie nie tylko z broni palnej, ale też miecza i zdolności nadprzyrodzonych typu psychokineza. Ataki poszczególnymi broniami i umiejętnościami da się oczywiście łączyć i tym samym klecić efektowne combosy. Wraz z postępami gromadzimy także punkty doświadczenia umożliwiających rozwijanie potencjału naszej podopiecznej.

Walka nie jest jedynym aspektem rozgrywki Bright Memory. Oprócz tego musimy też na przykład od czasu do czasu rozwiązywać proste łamigłówki. Generalnie, warto jednak dodać, gra jest jednak dość liniowa.

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper