Drifting: Weight of Feathers

Drifting: Weight of Feathers

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ming Yen Wu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
16.12.2021
Europa:
16.12.2021
Producent:
Ming Yen Wu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
16.12.2021
Europa:
16.12.2021

Drifting: Weight of Feathers - opis gry

Drifting: Weight of Feathers to gra akcji, za której produkcję odpowiada niezależny developer Ming Yen Wu. Tytuł ukazał się na PC.

Rozgrywka - Drifting: Weight of Feathers

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła nie odgrywa w Drifting znaczącej roli stanowi raczej coś w rodzaju pretekstu. Główną bohaterką jest tutaj Faye, poszukiwana kryminalistka, która zostaje uwięziona na tzw. Niebieskiej Gwieździe skąd musi się wydostać.

W Drifting: Weight of Feathers mamy do czynienia z trójwymiarową grą zręcznościową inspirowaną parkourem. Sterowanie i generalnie gameplay stawiają większy nacisk na realizm - główna bohaterka nie jest nadludzko sprawna (a przynajmniej nie tak jak wiele innych postaci w grach video) i posiada swoje ograniczenia, co wymaga od nas odmierzania każdego centymetra skoku i dobrego ustawienia w newralgicznych sytuacjach. Faye na podorędziu posiada gadżet przywodzący na myśl linkę z hakiem, który pozwala dostać się do trudniej dostępnych miejsc.

Rozgrywka sprowadza się nie tylko do pokonywania coraz wymyślniejszych przeszkód dzięki wspomnianej lince z hakiem czy umiejętnościom w rodzaju biegania po ścianach. Nasza podopieczna omija również ataki nieprzyjaciół, walczy z nimi (starcia często odbywają się w powietrzu) czy rozwiązuje łamigłówki. Każdy level oferuje przy tym innego rodzaju wyzwania.

Zabawę (gra trwa ok. 10 godzin) wydłużyć mogą poszukiwania znajdziek takich jak fryzury dla głównej bohaterki oraz sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami przejścia poszczególnych leveli. 

Wideo - Drifting: Weight of Feathers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper