Boomerang X

Boomerang X

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DANGI
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Premiery
Świat:
08.07.2021
Europa:
08.07.2021
Producent:
DANGI
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Premiery
Świat:
08.07.2021
Europa:
08.07.2021

Boomerang X - opis gry

Boomerang X to gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, w której główny bohater posługuje się śmiercionośnymi ostrzami w działaniu przypominającymi bumerang. Za produkcję odpowiadało studio DANGI, a za wydanie Devolver Digital. Tytuł ukazał się na PC oraz konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Boomerang X

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja studia DANGI nie zaprząta sobie głowy opowiadaniem złożonych opowieści. Narrację cechuje tutaj skrajnie minimalistyczny styl. My wcielamy się w bezimiennego bohatera, którego statek rozbija się w dziwnym miejscu. Już na początku swoich zmagań odnajduje on broń działającą na podobnej zasadzie co bumerang i przy jej pomocy musi się on przedrzeć przez nieprzyjazne otoczenie, by dowiedzieć się prawdy o własnym położeniu.

Podczas rozgrywki wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Najważniejszym przedmiotem na podorędziu jest wspomniany bumerang, którego używamy do różnych celów. Początkowo skupiamy się głównie na przecinaniu nim nieprzyjaciół, lecz z czasem jego funkcjonalność stopniowo się poszerza. Dla przykładu możemy spowalniać czas, błyskawicznie doskakiwać do lecącego bumerangu, spowodować eksplozję bądź rozprawić się z grupą nieprzyjaciół jednym atakiem.

Sama rozgrywka sprowadza się do eliminowania coraz trudniejszych fal przeciwników. W odróżnieniu jednak od większości tego typu gier tutaj wystarczy wyeliminować tylko wskazanych wrogów, a nie każdego jak leci. Przeciwnicy bywają oczywiście różni, co wymaga regularnego przeprowadzania korekt strategii, a oprócz tego zmienia się również charakterystyka plansz - nie tylko układ pomieszczeń, ale też pojawienie się interaktywnych elementów otoczenia czy dopałek mogących pomóc w zrealizowaniu wytycznych. 

Boomerang X nie jest grą długą. Można ją przejść w ok. dwie-trzy godziny. 

Wideo - Boomerang X

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper