Neon White

Neon White

8,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
NS -
PC 8.5
PS4 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ben Esposito
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Premiery
Świat:
16.06.2022
Europa:
16.06.2022
Producent:
Ben Esposito
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Premiery
Świat:
16.06.2022
Europa:
16.06.2022

Neon White - opis gry

Neon White to dynamiczna gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Bena Esposito i wydana przez Annapurna Interactive. Tytuł ukazał się na PC i Nintendo Switch. 

Fabuła - Neon White

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem gry jest White, a akcja rozgrywa się w zaświatach. White to jeden z tzw. Neonów, grzeszników wyciągniętych z piekła, by rozprawiali się z demonami w zastępstwie Boga. Ci, którzy się spiszą, mogą liczyć na rok spędzony w niebie. Te osobliwe zmagania nie są jednak jedynym tutejszym ważnym wątkiem. Drugim jest przeszłość protagonisty, gdyż z jakiegoś powodu cierpi on na amnezję. Jego historię odkrywamy z czasem.

Rozgrywka - Neon White

Neon White to oryginalna gra zręcznościowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby przypominająca nieco serię Mirror’s Edge. Kampania składa się tu z leveli, na których zadanie sprowadza się do pokonania demonów, a następnie dotarciu do wyjścia. Zmagania utrudnia limit czasu. Na planszach znajdują się karty pełniące funkcję tej lub innej broni palnej: pistoletu, strzelby, karabinu maszynowego itd. Pozyskanie karty z jednej strony zwiększa naszą siłę rażenia, z drugiej jednak pozbycie się karty sprawia, że White zyskuje nowe możliwości poruszania się: dodatkowy skok, dash w powietrzu itd. Na koniec danej misji jesteśmy oceniani medalami: brązowym, srebrnym, złotym lub niebieskim zwanym Ace. W zależności od oceny otrzymujemy też “insight”, dzięki któremu możemy poprawiać wyniki w celu zdobycia cenniejszego medalu lub wykręcenia lepszego czasu do rankingów.

Za zaliczanie kolejnych leveli otrzymujemy także podarunki, te zaś można wręczać innym Neonom, dzięki czemu rozwijamy z nimi relacje. System przypomina więc w praniu social linki z serii Persona. 

Wideo - Neon White

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper