Blood II: The Chosen - The Nightmare Levels

Blood II: The Chosen - The Nightmare Levels

8,3
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
01.08.1999
Europa:
1999
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
01.08.1999
Europa:
1999

Blood II: The Chosen - The Nightmare Levels - opis gry

Blood II: The Chosen - The Nightmare Levels (znany także jako The Nightmare Levels) to strzelanina FPP wyprodukowana przez Monolith Productions i wydana przez GT Interactive 1 sierpnia 1999 w USA i w 1999 w Europie jedynie na PC z systemem Windows.

Produkcja - wraz z wersją podstawową - trafiła później do cyfrowej dystrybucji (Steam, GoG).

Produkcja jest dodatek do wydanego rok wcześniej Blood II: The Chosen, który to nie zmienia założeń wersji podstawowej. i Jest to więc strzelanina FPP z historią dającą tylko pretekst do walki z różnorodnymi przeciwnikami okraszoną sporą dawką czarnego humoru. W ramach rozszerzenia deweloper zdecydował się na wzbogacenie w postaci nowych wrogów oraz broni. Fabularnie natomiast jest kontynuacją Blood II: The Chosen. Gracz z tą produkcją może zapoznać się w rozgrywce dla pojedynczego gracza albo rywalizacyjnej, który to doczekał się sześciu nowych map.

W ramach fabuły opowiedziane są historie tytułowych "The Chosen" przedstawiające najgorsze momenty z ich życia. Nie przewidzieli oni jednak, że wskutek tego przybędzie byt "The Nightmare", który uwięzi Caleba. Tak więc zadaniem jego (oraz innych tam obecnych w formie fizycznej) jest uwolnienie go z tej niewoli.

Produkcja spotkała się z chłodnym odbiorem ze strony recenzentów (średnia około 70 procent) i w miarę przyjaznym ze strony fanów, co było spowodowane mniej/bardziej udaną próbą powrotu do korzeni. Był to jedyny (i ostatni w serii) oficjalny dodatek do drugiej odsłony, choć pierwotnie zakładano powstanie dodatku Blood II: Revelations.

Wideo - Blood II: The Chosen - The Nightmare Levels

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper