Blood: Plasma Pak

Blood: Plasma Pak

9,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
15.10.1997
Europa:
15.10.1997
Producent:
Monolith Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
15.10.1997
Europa:
15.10.1997

Blood: Plasma Pak - opis gry

Blood: Plasma Pak to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Monolith Productions i wydana przez GT Interactive 15 października 1997 roku jedynie na DOS.

W późniejszym czasie produkcja trafiła do kompilacji One Unit: Whole Blood, pod którą znajduje się dzisiaj w dystrybucji cyfrowej.

Produkcja jest jednym z dwóch dodatków, jaki ukazał się do Blood, a za jego produkcję odpowiedzialny jest dewelopera z ostatniego półrocza produkcji. Z tego też powodu nie zmieniano ogólnego konceptu rozgrywki, ale zdecydowano się na poprawki w warstwie technicznej czy mechanice rozgrywki. W efekcie czego pojawili się nowi przeciwnicy oraz uzbrojenie. Jest to zatem osadzona w realiach zbliżonych do I wojny światowej strzelanina, gdzie akcja oraz czarny humor wyraźnie dominują nad historią. Gracz zatem będzie przemierzał stylizowane na gotyckie lokacje, gdzie będzie walczył z różnymi nieumarłymi istotami. Z nową zawartością można zapoznać się w kampanii na którą składa się 9 nowych epizodów czy rozgrywce rywalizacyjnej znanej jako BloodBath (wersja Deathmatch), gdzie twórca dodał 3 nowe mapy.

W ramach "fabuły" opowiedziana jest historia mająca miejsce po wydarzeniach z głównej odsłony. Calebowi udało się wykonać pewne zadanie, jednak "Cabal" ma dalsze niecne plany. Rewolwerowiec wyrusza więc w podróż celem powstrzymania kultu.

 

Wideo - Blood: Plasma Pak

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper