Blood: Cryptic Passage

Blood: Cryptic Passage

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sunstorm Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
30.06.1997
Europa:
30.06.1997
Producent:
Sunstorm Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
30.06.1997
Europa:
30.06.1997

Blood: Cryptic Passage - opis gry

Blood: Cryptic Passage (znane także jako Cryptic Passage for Blood, a w fazie roboczej Passage to Transylvania) to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Sunstorm Interactive i wydana przez WizardWorks Group 30 czerwca 1997 roku jedynie na DOS.

W późniejszym czasie produkcja - w wersji poprawionej - trafiła do kompilacji One Unit: Whole Blood, pod którą znajduje się dzisiaj w cyfrowej dystrybucji.

Produkcja jest jednym z dwóch dodatków, jaki ukazał się do Blood i w odróżnieniu od niego przy jego tworzeniu nie brał udziału nikt ze studiów tworzących Blood, a zewnętrzna firma. Z tego też powodu nie zmienia ani aspektów technicznych (błędy oryginału pozostały, co było zrzesztą elementem krytyki) ani ogólnego konceptu rozgrywki. Jest to zatem osadzona w realiach zbliżonych do I wojny światowej strzelanina, gdzie akcja oraz czarny humor wyraźnie dominują nad historią. Gracz zatem będzie przemierzał stylizowane na gotyckie lokacje, gdzie będzie walczył z różnymi nieumarłymi istotami. Z nową zawartością można zapoznać się w kampanii na którą składa się 10 nowych epizodów czy rozgrywce rywalizacyjnej znanej jako BloodBath (wersja Deathmatch), gdzie twórca dodał 4 nowe mapy.

W ramach fabuły opowiedziana jest historia byłego członka kultu The Cabal, Caleba. Pewnego razu został skradziony pradawny zwój, co zachwiało równowagą na tyle, że wizja Armageddonu jest nieunikniona. Zadaniem rewolwerowca jest zatem znaleźć ów pergamin, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli.

Wideo - Blood: Cryptic Passage

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper