Bleach: Brave Souls

Bleach: Brave Souls

9,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 9.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
KLabGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.07.2015
Europa:
22.07.2015
Producent:
KLabGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.07.2015
Europa:
22.07.2015

Bleach: Brave Souls - opis gry

Bleach: Brave Souls to gra akcji F2P wyprodukowana i wydana przez studio KLabGames. Tytuł ukazał się początkowo tylko na urządzeniach przenośnych, a później trafił też na PC i PS4. Powstał on na podstawie popularnej mangi/anime.

Fabuła - Bleach: Brave Souls

Produkcja KLabGames to fabularna adaptacja bardzo popularnej mangi/anime pt. “Bleach” autorstwa Tite Kubo. Historia rozpoczyna się od spotkania Ichigo Kurosakiego, głównego bohatera, nastolatka widzącego duchy, z Rukią Kuchiki. Rukia jako shinigami zajmuje się polowaniem na dusze grasujące po świecie żywych, jednak w wyniku pewnego splotu wydarzeń zmuszona jest przekazać swoje moce Ichigo. 

Rozgrywka - Bleach: Brave Souls

Bleach: Brave Souls to trójwymiarowa gra akcji. Grać możemy różnymi bohaterami i bohaterkami z uniwersum “Bleach”, przy czym zaznaczyć warto, że początkowo otrzymujemy do dyspozycji tylko Ichigo i drugą losowo dobraną postać. Podopieczni różnią się oczywiście umiejętnościami, co więcej - ich zdolności i parametry da się z czasem rozwijać. Potrzebujemy do tego kryształów, które można zdobywać na kilka sposobów - w trybie fabularnym czy podczas treningów.

Gra posiada strukturę questową. W trakcie zmagań wykonujemy zadania popychające fabułę do przodu, poboczne czy bierzemy udział w specjalnych eventach. Grać można samemu lub z maksymalnie trzema osobami w co-opie.

Bleach: Brave Souls był regularnie rozbudowywany o nową zawartość. Twórcy dodawali nowe historie (adaptacje kolejnych mangowych sag), postacie, eventy itd.  

Wideo - Bleach: Brave Souls

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper