Echoes of Mana

Echoes of Mana

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
WFS
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
27.04.2022
Europa:
27.04.2022
Producent:
WFS
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
27.04.2022
Europa:
27.04.2022

Echoes of Mana - opis gry

Echoes of Mana to gra action-RPG wyprodukowana przez WFS i wydana przez Square Enix. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych jako gra F2P z systemem mikropłatności. Projekt powstał z okazji 30-lecia serii Seiken Densetsu/Mana.

Fabuła - Echoes of Mana

Podczas zmagań wcielamy się w Quilto lub Quiltę (do wyboru), który/która budzi się w wymarłym świecie. Ostatnią pozostałością po tętniącym niegdyś życiu jest Drzewo Many mające jednak w niedalekiej przyszłości także zniknąć. Naszym zadaniem jest do tego nie dopuścić i zrekonstruować dawny świat za pomocą wspomnień ze światów znanych z innych gier cyklu Mana/Seiken Densetsu.

Rozgrywka - Echoes of Mana

Echoes of Mana pod względem rozgrywki przywodzi na myśl standardowe gry MMO. Produkcja WFS/Square Enix posiada strukturę questową. W trakcie zabawy odwiedzamy różne miejscówki, gdzie czekają na nas zadania do wykonania. Niektóre z nich można było wykonywać w kooperacji z innymi graczami. Wraz z czasem twórcy udostępniali także dodatkową zawartość/wydarzenia.

Walki w Echoes of Mana rozgrywają się w czasie rzeczywistym, a w ich w trakcie rozprawiamy się z falami nieprzyjaciół. Gra pozwala nam się wówczas poruszać po planszy i stosować najróżniejsze techniki, w tym przyzywanie summonów. Po zwycięskim starciu jesteśmy nagradzani walutą i materiałami.

Co warto dodać, w Echoes of Mana pojawiają się bohaterowie i bohaterki z różnych wcześniejszych odsłon serii i mogą oni/one uczestniczyć w starciach. 

Wideo - Echoes of Mana

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper