Phantasy Star Online 2

Phantasy Star Online 2

7,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
NS -
PC -
PS Vita 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG,   MMO,   RPG akcji
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
28.02.2013
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG,   MMO,   RPG akcji
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
28.02.2013

Phantasy Star Online 2 - opis gry

Phantasy Star Online 2 to sieciowa gra RPG wyprodukowana i wydanę przez firmę Sega. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita oraz Nintendo Switch.

Fabuła gry koncentruje się na grupach zwanych Arks, które przemierzają wszechświat w poszukiwaniu planet, na których można by rozwijać infrastrukturę. Zabawę zaczynamy od wyboru statku, czyli innymi słowy serwera, oraz stworzenia postaci. Do wyboru mamy między innymi kilka ras znanych z uniwersów Phantasy Star, tj. Human, Newman, CAST (androidy) i Deuman, oraz różne profesje rzutujące na umiejętności, pomiędzy którymi możemy się swobodnie przełączać podczas rozgrywki.

System walki jest bardziej zręcznościowy. Do dyspozycji mamy różne rodzaje broni oraz umiejętności, zarówno o charakterze ofensywnym, jak defensywnym. Te drugie można z grubsza podzielić na normalne albo ‘photonowe’. Photon pełni tu funkcję podobną do many z wielu innych gier RPG. Nowością w drugiej części PSO jest zdolność skakania, atakowania w powietrzu, odpalania ‘naładowanych’ potężniejszych ataków po przytrzymaniu stosownego przycisku i możliwość klecenia combosów.

Gra posiada strukturę questową. Każdy quest stawia przed nami określone zadanie, lecz na uwagę zasługują także eventy zwane emergency code, które są walką wymagającą spełnienia konkretnych wytycznych, za co otrzymujemy rozmaite nagrody. W misjach może brać udział od czterech do dwunastu osób.

Po wbiciu na określony level otrzymujemy Maga, latającego drona, który towarzyszy nam podczas zmagań. Może nam on pomagać w trakcie walk. Mag może też być modyfikowany za pomocą przedmiotów.

Phantasy Star Online 2 dostępne jest za darmo, gra posiada jednak system mikrotransakcji.

Wideo - Phantasy Star Online 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper