Atelier Online: Alchemist of Bressisle

Atelier Online: Alchemist of Bressisle

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NHN PlayArt
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
03.10.2018
Europa:
08.07.2021
Producent:
NHN PlayArt
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
03.10.2018
Europa:
08.07.2021

Atelier Online: Alchemist of Bressisle - opis gry

Atelier Online: Alchemist of Bressisle to japońska gra RPG wyprodukowana przez NHN PlayArt i wydana na Zachodzie przez Boltrend Games. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych. Był on spin-offem serii Atelier autorstwa studia Gust. 

Fabuła - Atelier Online: Alchemist of Bressisle

Akcja gry rozgrywa się na tytułowej wyspie Bressisle. Alchemia stanowi istotny element codzienności, lecz wiedza o niej stopniowo ginie. By temu zaradzić, do życia powołana zostaje akademia, której misją jest edukować przyszłe pokolenia w wartościowej sztuce alchemii. Nasza postać jest w niej studentką: zdobywa wiedzę, spędza czas z przyjaciółmi i przeżywa rozmaite przygody. Historia nabiera rozpędu, gdy odkrywa część szmaragdowej tabliczki i spotyka tajemniczego człowieka, co staje się początkiem poszukiwań tzw. piroksenu mądrości.

Rozgrywka - Atelier Online: Alchemist of Bressisle

W trakcie poszukiwań piroksenu odwiedzamy różne zakątki Bressisle. Wyspa składa się z kilku regionów, do których dostęp odblokowujemy z czasem. W poszczególnych regionach znajdziemy natomiast pomniejsze lokacje w rodzaju miast i dungeony, gdzie możemy zawitać.

W Atelier Online nie brakuje elementów, z których znane są główne odsłony cyklu z konsol i komputerów. Podczas eksploracji gromadzimy materiały i składniki umożliwiające dokonywanie syntezy przedmiotów bądź przyrządzania posiłków podnoszących parametry.

W grze występują dwie waluty: Cole i Ether. Z tej pierwszej korzysta się przy mechanikach gacha i najprostszym sposobem jej pozyskania jest wydanie prawdziwych pieniędzy. Ether z kolei pozwala wykonywać proces syntezy i ulepszać ekwipunek. Otrzymujego wykonując questy, sprzedając przedmioty czy pokonując przeciwników. 

Wideo - Atelier Online: Alchemist of Bressisle

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper