Gearshifters

Gearshifters

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Red Phantom Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka,   Roguelike
Premiery
Świat:
30.09.2021
Europa:
30.09.2021
Producent:
Red Phantom Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka,   Roguelike
Premiery
Świat:
30.09.2021
Europa:
30.09.2021

Gearshifters - opis gry

Gearshifters akcji typu car combat wyprodukowana przez Red Phantom Games i wydana przez Numskull Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Rozgrywka - Gearshifters

Akcja gry rozgrywa się w dalszej przyszłości, a ściślej w latach 60. XXI wieku. Sceną dla Gearshifters jest dystopijna Europa, która przeżyła upadek cywilizacji. Nowa rzeczywistość wygląda jak wyciągnięta żywcem z “Mad Maxa” - po bezdrożach i pośród ruin krążą uzbrojone po zęby samochody wszelkiej maści zakapiorów. Nasza postać należy do grupy, gdzie udziela się jako kierowca, kurier i zawodowy zabójca. Celem jest dostanie się do tzw. Cytadeli, ale po drodze rozprawić musimy się też z gangami bandziorów.

Pod względem rozgrywki Gearshifters przypomina gry w rodzaju serii Twisted Metal czy Vigilante 8, przy czym w produkcji Red Phantom Games mamy do czynienia z perspektywą przywodzącą na myśl dwie pierwsze części GTA. Podczas zmagań odwiedzamy różne regiony, w których wykonujemy zadania przeważnie sprowadzające się do potyczek z członkami gangów. Na końcu zaś ścieramy się z bossem, przywódcą danej frakcji.

Ważnym elementem rozgrywki jest kustomizacja. Decydować możemy o doborze broni, ale i nie tylko. W przypadku tych pierwszych mamy do czynienia z bronią podstawową z nieograniczoną ilością amunicji i dodatkową, której dotyczą już pewne ograniczenia. To nie wszystko. Z czasem zdobywamy nowe plany, te zaś odblokowują dostęp do upgrade’ów wykupowanych za zdobywane pieniądze. Nie bez znaczenia jest poza tym ogumienie, którego konkretne rodzaje lepiej lub gorzej sprawdzają się w trakcie różnorakich wyzwań.

Gearshifters posiada elementy roguelike. W razie wpadki cofamy się do bazy wypadowej, zachowując jednak niektóre ulepszenia. Co więcej, mapy generowane są proceduralnie.

Wideo - Gearshifters

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper