Awesomenauts

Awesomenauts

6,3
36 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE 5.0
PC 6.3
PS3 6.3
X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ronimo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
02.05.2012
Europa:
02.05.2012
Producent:
Ronimo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
02.05.2012
Europa:
02.05.2012

Recenzja redakcji

Recenzja: Awesomenauts (PS3/PSN)
6.0
Recenzja: Awesomenauts (PS3/PSN)
Pokaż kolejne recenzje

Awesomenauts - opis gry

Awesomenauts to dwuwymiarowa sieciowa gra akcji typu MOBA, w której zadaniem podzielonych na dwa trzyosobowe zespoły graczy jest zniszczenie maszyny eksploatującej cenny surowiec. Tytuł powstawał z myślą o PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie One i Xboksie 360. Za jego produkcję odpowiada studio Ronimo Games.

Akcja gry toczy się w roku 3587. Wojnę o surowce toczą dwa oddziały robotów - One i Zero. Zadaniem gracza jest pomóc swojej drużynie w zniszczeniu maszyny eksploatującej metal zwany Solar. Aby podołać zadaniu, w międzyczasie należy zniszczyć także dwa działa ochraniające cel. W tym mogą pomóc małe roboty, które służą zawodnikom pomocą. Są wprawdzie słabe, ale mimo to gwarantują pewne zwiększenie potencjału bojowego.

Przed rozpoczęciem bitwy gracze wybierają najemnika, którego cechują unikalne umiejętności. W jednym zespole dana postać nie może występować więcej niż raz. Wybierać można również stroje otrzymywane jako nagrody lub kupować je w formie dlc (przeważnie jednak ciuchy nie posiadają żadnych dodatkowych właściwości wpływających na przebieg starć). Dostępne są również perki w rodzaju zwiększonej siły, szybkości, większej ilości zdrowia itd.

Zanim gracz pojawi się na arenie jest wystrzeliwany ze statku, co pozwala mu zgarnąć po drodze pewne ilości Solaru. Otrzymujemy go także za zabijanie przeciwników. Solar odgrywa rolę waluty. Jeśli uznamy to za stosowne, możemy wrócić do bazy i przeznaczyć go na wykupienie wspomnianych perków lub regenerację zdrowia. Jeżeli zostaniemy odstrzeleni, przeciwna drużyna zdobywa więcej Solarów, a my musimy odczekać chwilę, by z powrotem pojawić się na polu bitwy.

Uczestnicy bitew otrzymują doświadczenie, które zależne jest od statystyk meczu. Im wyższy jest nasz poziom, tym większe mamy możliwości. Pojawiają się choćby nowe postacie i perki dla nich.      

Awesomenauts powstało głównie z myślą o multiplayu, jednak gracze mogą organizować prywatne zawody, a jeśli nie pojawi się wystarczająca ilość osób kontrolę nad resztą zawodników przejmuje sztuczna inteligencja.

Wideo - Awesomenauts

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper