Move or Die

Move or Die

8,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
PC 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Those Awesome Guys
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.01.2016
Europa:
21.01.2016
Producent:
Those Awesome Guys
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.01.2016
Europa:
21.01.2016

Move or Die - opis gry

Move or Die to gra zręcznościowa nastawiona na rozgrywkę wieloosobową wyprodukowana przez niezależne studio Those Awesome Guys. Tytuł ukazał się najpierw na komputerach, a później trafił też na PlayStation 4.

Istotę rozgrywki Move or Die bardzo dobrze oddaje sam tytuł. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad rozmaitymi postaciami (w grze gościnnie występują bohaterowie innych produkcji), które poruszają się po dwuwymiarowych planszach. Konkretne zasady zależą od trybu, jaki zdecydujemy się ogrywać, ale wspólnym mianownikiem wszystkich jest reguła, że zawodnicy zaczną tracić energię, jak tylko przestaną się poruszać. Energia natomiast zregeneruje się jeżeli po chwili bezruchu znów wrócą do boju.

Jak wspomniano powyżej, rywalizacja może opierać się na najrozmaitszych zasadach. Znajdziemy tu zatem takie konkurencje jak próba ‘pokolorowania’ jak największej liczby pól na ścianach i podłodze (poprzez kontakt z nimi), unikanie spadających bloków (kto utrzyma się przy życiu wygrywa), walka z rywalami, w trakcie której próbujemy wszelkich dostępnych środków by posłać ich do piachu (tj. wepchnąć na jakąś przeszkodę), czy wyścigi polegające na przebiegnięciu z jednego miejsca w drugie. Jedna runda trwa zaledwie od kilku do kilkunastu sekund. W zależności od postawy zgarniamy pewną liczbę punktów, a ich suma na sam koniec decyduje o tym, kto wygrywa “mecz”.

Co warto zaznaczyć, w Move or Die nie wszystkie atrakcje są odblokowane na starcie. Wraz z czasem zbieramy punkty doświadczenia, które otwierają dostęp do bonusowej zawartości w rodzaju nowych trybów/konkurencji, skinów dla postaci czy elementów ubioru pozwalających dowolnie modyfikować wygląd podopiecznych. 

Wideo - Move or Die

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper