Automachef

Automachef

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hermes Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
23.07.2019
Europa:
23.07.2019
Polska:
23.07.2019
Producent:
Hermes Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
23.07.2019
Europa:
23.07.2019
Polska:
23.07.2019

Automachef - opis gry

Automachef to gra logiczna pozwalająca graczom projektować restauracje przyszłości. Za jej produkcję odpowiadało studio Hermes Interactive, a za wydanie Team 17 Digital. Tytuł ukazał się na komputerach i konsoli Nintendo Switch.

W produkcji Hermes Interactive nasze zadanie polega na zbudowanie zautomatyzowanych restauracji. Przestrzeń, na której działamy, wyposażamy w szereg przydatnych urządzeń: dozowniki ze składnikami, przenośniki taśmowe, grille, frytownice itd. itp. Poszczególne elementy musimy dobierać tak, byśmy mogli w odpowiednim czasie przyrządzać sprawnie konkretne potrawy. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Tak wyglądają główne założenia gry, ale rozgrywka stawia przed nami rozmaite wyzwania. Gotowanie to oczywiście jedno, a z czasem musimy przyrządzać coraz bardziej skomplikowane potrawy, co wymaga od nas umiejętności strategicznego planowania i zarządzania ograniczoną przestrzenią. To jednak nie wszystko. Oprócz tego musimy też bowiem zarządzać finansami, dbać o promowanie lokalu czy radzić sobie z nieprzewidzianymi, losowymi zdarzeniami, jak wybuchy pożarów chociażby.

Automachef posiada dwa główne warianty rozgrywki. Pierwszy to kampania, w której czeka na nas ponad czterdzieści scenariuszy przeważnie wymagających dostarczenia określonej liczby konkretnych potraw mieszcząc się w budżecie, a wraz z czasem pojawiają się nowe patenty i mechaniki urozmaicające zmagania. Drugi tryb to natomiast tryb kontraktowy, w którym projektujemy kuchnie dla zleceniodawców. 

Oprócz tych dwóch trybów dostępny jest również tryb testowy, który służy do szlifowania umiejętności i poznawania tutejszych systemowych meandrów, a także Warsztat Steam pozwalający tworzyć własne składniki i scenariusze. 

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper