Cook, Serve, Delicious! 3?!

Cook, Serve, Delicious! 3?!

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vertigo Gaming
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Survival
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.10.2020
Europa:
14.10.2020
Producent:
Vertigo Gaming
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Survival
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.10.2020
Europa:
14.10.2020

Cook, Serve, Delicious! 3?! - opis gry

Cook, Serve, Delicious! 3?! to gra, która pozwala nam wejść w buty właściciela food trucka. Za jej produkcję odpowiadało i wydanie odpowiadało studio Vertigo Gaming. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Cook, Serve, Delicious! 3?!

Akcja Cook, Serve, Delicious! 3?! rozgrywa się w dalszej przyszłości, konkretnie w roku 2042 w Stanach Zjednoczonych dewastowanych przez wojnę. Tytuł pozwala nam się wcielić w szefa kuchni elitarnej pięciogwiazdkowej restauracji działającą w Teragon Supertower. Budynek zostaje jednak zniszczony w wyniku ataku, a główny bohater, jako jedyny ocalały, zostaje uratowany przez dwa androidy. W efekcie kończy z niczym, lecz jego wybawiciele proponują mu odbudowę biznesu. Nie będzie to jednak prowadzenie eleganckiego lokalu, tylko podróżowanie food truckiem przez zrujnowaną Amerykę.

Rozgrywka - Cook, Serve, Delicious! 3?!

Rozgrywka opiera się na podobnych założeniach co poprzednie części, przy czym twórcy wprowadzili też pewne modyfikacje do formuły. Podczas zmagań mamy do dyspozycji siedem stanowisk i nieco miejsca na zapasy będące w odwodzie. W każdej lokacji, do której przybywamy, musimy stworzyć atrakcyjne menu mając na względzie oczekiwania klientów. Posiłki, jakie możemy przyrządzić, są różne. Niektóre wymagają mniej, a niektóre więcej zachodu (składników jest ponad dwieście). Twórcy wprowadzili kilka ułatwień pozwalających się skuteczniej uporać się z robotą, np. możliwość zaserwowania wszystkiego, co przygotowaliśmy, za jednym zamachem. Na koniec jesteśmy oceniani. Im lepiej nam poszło, tym cenniejszy medal otrzymamy. To z kolei pozwala odblokować nowe lokacje i wyzwania.

Co warto dodać, w Cook, Serve, Delicious! 3?! możemy grać sami lub z drugą osobą. W tym drugim przypadku łączymy siły, by wspólnie przyrządzać posiłki i obsługiwać gości. 

Wymagania sprzętowe - Cook, Serve, Delicious! 3?!

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10+
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GPU z 256MB VRAM
  • Miejsce na dysku: 1200 MB dostępnej przestrzeni

Zalecane:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10+
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GPU z 512MB VRAM
  • Miejsce na dysku: 1200 MB dostępnej przestrzeni

Wideo - Cook, Serve, Delicious! 3?!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych