Pipe Push Paradise

Pipe Push Paradise

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Corey Martin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
19.01.2018
Europa:
19.01.2018
Producent:
Corey Martin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
19.01.2018
Europa:
19.01.2018

Pipe Push Paradise - opis gry

Pipe Push Paradise to gra logiczna, za której produkcję odpowiadał Corey Martin, a za wydanie Digerati Distribution. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Pipe Push Paradise

Pipe Push Paradise opiera się na prostych zasadach. W grze wchodzimy w buty małej dziewczynki, jedynego hydraulika na pewnej tropikalnej wyspie. Gdy jej wujek w tajemniczych okolicznościach zasypia i nie chce się wybudzić, to na jej barki spada naprawa lokalnych instalacji wodociągowych. Zadanie niezwykle ważne, ponieważ bez tego mieszkańcy prędzej lub później skoczą sobie do gardeł.

Zasady są w teorii bardzo proste. Rzecz polega na takim układaniu rur, by połączyć ze sobą stosowne punkty na planszy. Rury można przestawiać popychając je lub w niektórych przypadkach obracać - wszystko zależy od tego, z której strony i w jakim miejscu do nich podejdziemy (sterowanie, jak można się domyślić, także jest proste i nie wymaga, aby się wdrażać; ogranicza się ono w zasadzie do używania kierunków). 

Gra jest stosunkowo otwarta, dając nam podjąć decyzję, jakimi łamigłówkami się zająć. Wspomniana wyspa składa się z sześciu stref, a każda strefa to jakiś nowy motyw, który urozmaica główne założenia zabawy. Każda strefa to natomiast pewna liczba zagadek (tj. instalacji do naprawienia). Poruszając się po mapie, wybieramy, czym się zająć, a jeśli nie możemy sobie z poradzić, nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować szczęścia gdzie indziej. Dodać należy, iż nie trzeba rozwiązać każdej zagadki, żeby dotrzeć do końca przygody. Pipe Push Paradise można z powodzeniem przejść w mniej więcej godzinę. 

Oprócz “trybu fabulanego” gra nie oferuje dodatkowych atrakcji, jak chociażby multiplayer, choć pewną atrakcją jest możliwość nawiązywania relacji z innymi mieszkańcami wyspy, dzięki czemu poznajemy ich historie.

Wideo - Pipe Push Paradise

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper