Asphalt Injection

Asphalt Injection

5,1
25 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 5.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Gameloft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.12.2011
Europa:
22.02.2011
Polska:
22.02.2012
Producent:
Gameloft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.12.2011
Europa:
22.02.2011
Polska:
22.02.2012

Asphalt Injection - opis gry

Asphalt Injection zadebiutował w 2012 roku jako jeden z tytułów startowych konsoli PlayStation Vita. Stworzeniem tej produkcji zajęło się studio Gameloft, znane z wydawania rozmaitych gier na inne urządzenia mobilne.

Asphalt: Injection to zręcznościowa gra wyścigowa, w której zadaniem gracza jest stopniowe pięcie się po szczeblach kariery, by w ostatecznym rozrachunku zostać prawdziwym królem szos. W tym celu należy wygrać sto różnorodnych zawodów, które nie tylko różnią się dyscypliną (oprócz standardowych wyścigów, w nasze ręce oddano również dziewięć innych wariantów rozgrywki), lecz także scenerią. Trasy, łącznie znalazło się ich tutaj ponad trzydzieści, zostały bowiem ulokowane w takich miejscach jak Los Angeles, Cape Town, Islandia, Szanghaj czy Monte Carlo. Podczas zabawy możemy zasiąść za kierownicą ponad pięćdziesięciu samochodów. Wszystkie zostały objęte stosowną licencją, przez co do naszego garażu wpadają auta takich producentów jak BMW, Lamborghini, Ferrari, czy choćby Aston Martin. Gra cechuje się zręcznościowym modelem jazdy i stawia na szybką jazdę oraz pokonywanie zakrętów przy pomocy efektownych poślizgów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kluczem do sukcesu jest nie tylko prucie przed siebie i rozsądne korzystanie z adrenaliny (tutejszego dopalacza), lecz także eliminowanie przeciwników oraz korzystanie ze skrótów.  Ponadto, posiadane przez nas pojazdy możemy poddawać rozmaitym modyfikacjom, co także da nam większe szanse na zwycięstwo. Po każdym wyścigu jesteśmy skrupulatnie rozliczani z naszej aktywności, a to, na którym miejscu przekroczyliśmy linię mety oraz ile zadań pobocznych wykonaliśmy, ma wpływ na ilość zdobytych gwiazdek.

Oprócz trybu kariery, na sprawdzenie także "Free Play", gdzie możemy się ścigać na odblokowanych wcześniej trasach oraz Multiplayer, w którym może stanąć ze sobą w szranki maksymalnie ośmiu graczy.

Wideo - Asphalt Injection

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper