Spy Hunter

Spy Hunter

6,1
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.0
3DS 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TT Fusion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Premiery
Świat:
09.10.2012
Europa:
12.10.2012
Polska:
12.10.2012
Producent:
TT Fusion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Premiery
Świat:
09.10.2012
Europa:
12.10.2012
Polska:
12.10.2012

Spy Hunter - opis gry

Spy Hunter to gra akcji wyprodukowana przez studio TT Fusion i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation Vita i 3DS. Był to drugi reboot Spy Huntera, którego pierwsza część ukazała się w latach 80.

Handheldowy Spy Hunter posiada fabułę, lecz nie jest ona w centrum uwagi. Wcielamy się tutaj w bezimiennego agenta, który otrzymuje do dyspozycji supernowoczesny samochód zwany G-6155 Interceptor - uzbrojony po zęby i posiadający kilka bardzo przydatnych funkcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

W produkcji TT Fusion obowiązuje podział na misje, które zwykle polegają na dojechaniu z punktu A do punktu B. W międzyczasie, co jasne, zmagamy się z nieprzyjaciółmi. W Interceptorze można zamontować różne rodzaje uzbrojenia, zarówno te standardowe, jak i nieco bardziej wymyślne. Sęk jednak w tym, że początkowo mamy do nich ograniczony dostęp i dopiero wraz z postępami zdobywamy lepszy sprzęt. Na broń mamy tylko cztery sloty, co sprawia, że pojawiają się tutaj pewne zalążki strategicznego planowania.

Gra zachęca do ponownego przechodzenia misji i do poprawiania wyników. Za punkty, jakie bowiem otrzymujemy, możemy potem dokupić lepszy sprzęt do samochodu. Więcej punktów zdobywamy zaliczając bonusowe wyzwania, jak zniszczenie konkretnego przeciwnika pojawiającego się przez krótki czas albo skanowanie danych.

Arsenał Interceptora to niejedyna jego zaleta. Posiada on również kilka użytecznych funkcji. Przede wszystkim może się przetransformować w motorówkę po wskoczeniu do wody, ale oprócz tego zamontować da się w nim też kilka innych urządzeń zwiększających jego potencjał. Wymienić można w tym kontekście osłonę, maskowanie czy drona, który daje możliwość prześledzenia wydarzeń z perspektywy lotu ptaka.

Gra nie posiada multiplayera, ale żywotność wydłużają trofea (dostępne są na obu konsolach) i bonusy do odblokowania, jak skórki do samochodu. Wersja na 3DS-a korzysta z funkcji StreetPass.

Wideo - Spy Hunter

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper