ModNation Racers: Road Trip

ModNation Racers: Road Trip

6,1
24 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
22.02.2012
Europa:
22.02.2012
Polska:
22.02.2012
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
22.02.2012
Europa:
22.02.2012
Polska:
22.02.2012

ModNation Racers: Road Trip - opis gry

Wydane na PlayStation Vita ModNation Racers: Road Trip to udoskonalona wersja gry ModNation Racers, która trafiła na PlayStation 3 oraz PlayStation Portable. Gra zadebiutowała na początku 2012 roku, a jej przygotowaniem zajęło się znane z jej wcześniejszej edycji studio United Front Games.

Podobnie jak miało to miejsce poprzednio, tak i tutaj gracz wciela się w rolę początkującego kierowcy, który rozpoczyna właśnie wyścigową karierę. Na początku zabawy można zdecydować o płci i wyglądzie naszego podopiecznego, a także o tym, w co zostanie wyposażony jego kart. Do naszej dyspozycji ponownie oddano rozbudowany edytor, który umożliwia tworzenie własnych torów i pojazdów, a także dzielenie się nimi z innymi graczami oraz sprawdzanie dzieł stworzonych przez pozostałych członków skupionej wokół gry społeczności. Tworząc własne tory możemy nie tylko decydować o przebiegu trasy, lecz także o budowie terenu oraz o położeniu poszczególnych obiektów. Tym razem jednak narzędzia te wykorzystują unikatowe możliwości PlayStation Vita, dzięki czemu proces tworzenia własnej zawartości stał się jeszcze bardziej intuicyjny. Co najważniejsze, dzieła graczy stworzone na potrzeby ModNation Racers na PlayStation 3 i PlayStation Portable, są również dostępne w Road Trip.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Gra nie bez powodu jest zatem nazywana najbardziej kompletnym ModNation Racers. Na potrzeby Road Trip przygotowano 25 nowych tras, a także znacznie usprawniono model jazdy. Ułatwiono nieco drift, by gracze nie musieli narzekać na częste spotkania z bandą, a także poprawiono efekty kolizji. Dorzucono także nowe rodzaje broni, z których możemy skorzystać podczas wyścigu oraz znacznie rozbudowano sieciowy komponent, m.in. pozwalając graczom na współzawodnictwo z "duchami" innych. Tym samym bawić możemy się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie trójki innych zawodników.

 

Produkcja cechuje się kreskówkową, przyjemną dla oka grafiką (która pod względem jakości nie ustępuje tej z wersji na PlayStation 3) i wpadającą w ucho warstwą dźwiękową, która stanowi dobrą ilustrację dla rozgrywających się na torze wydarzeń.

Wideo - ModNation Racers: Road Trip

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper