Trioncube

Trioncube

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.08.2006
Europa:
08.06.2007
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.08.2006
Europa:
08.06.2007

Trioncube - opis gry

Trioncube to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez Namco i wydana w Europie przez Atari. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie. Przy jego produkcji brał udział jeden z twórców serii Mr. Driller.

Rozgrywka - Trioncube

Trioncube to prosta gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przede wszystkim z myślą (jak deklarowali jej twórcy) o młodszych i niedzielnych graczach. Rozgrywka to swego rodzaju wariacja Tetrisa. Tutaj też na planszy pojawiają się klocki o różnych kształtach, ale rzecz w pierwszej kolejności nie w tym, aby tworzyć pełne linie i ją oczyszczać, ale w tym, żeby z klocków tworzyć kwadraty o wymiarach co najmniej 3x3.  Gdy już takowy sobie ułożymy, możemy dobierać do niego kolejne bloki, tworząc tym samym coraz pokaźniejsze combo. Klocki zostają na planszy dopóki, dopóty nie zakończymy comba stawiając blok w nieodpowiednim miejscu.

Główną atrakcją gry jest tryb fabularny, w którym jako kapitan statku kosmicznego Penko (w kształcie wielkiego pingwina) wyruszamy uratować księżniczkę z łap niejakiego Hell Metala. Na przejście czeka tu kilka planet. Na dolnym ekranie konsoli obserwujemy właściwą rozgrywkę, na górnym poczynania głównego bohatera. Tryb fabularny stawia przed nami różne wytyczne, ale niezależnie od tego jakie by one nie były rozgrywa wygląda praktycznie tak samo. Poza tym dostępny jest też Arcade Mode, Endless gdzie nasze zmagania trwają dopóki nie przegramy oraz multiplayer dla dwóch osób.  

Oprócz tego warto dodać, że w trakcie zabawy gromadzimy monety, które pozwalają kupować różne motywy i efekty. Za ich pomocą możemy sobie tworzyć własne plansze i uatrakcyjniać rozgrywkę.

Wideo - Trioncube

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych