Anima: Gate of Memories

Anima: Gate of Memories

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 7.3
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Anima Project Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Premiery
Świat:
03.06.2016
Europa:
03.06.2016
Producent:
Anima Project Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Premiery
Świat:
03.06.2016
Europa:
03.06.2016

Anima: Gate of Memories - opis gry

Anima: Gate of Memories to gra action-RPG wyprodukowana przez ekipę Anima Project Studio i wydana przez Badland Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jego akcja rozgrywa się w świecie znanym z Anima: Beyond Fantasy.

Akcja, jak wspomniano na wstępie, rozgrywa się w uniwersum gry RPG Anima, która ukazała się w 2005 roku, zyskując od tego czasu popularność. W grze kierujemy losami dwójki postaci - młodej bohaterki oraz towarzyszącego jej demona Ergo, którzy są członkami organizacji Nathaniel. Ich zadaniem jest wyrywanie ludzkości spod wpływów ciemności. Niestety jeden z członków organizacji dopuszcza się zdrady i wykrada pradawny artefakt, który może doprowadzić świat do zagłady. Oczywiście zadaniem bohaterów jest go odzyskać. Niestety nie spodziewają się, że jest to jedynie wstęp do większej intrygi, która doprowadzi ich do konfliktu z istotami zwanymi Posłańcami.

Anima: Gate of Memories to gra łącząca elementy typowe dla RPG ze zręcznościowym systemem walki. W grze przejmujemy kontrolę nad wspomnianą powyżej dwójką postaci, pomiędzy którymi możemy się swobodnie przełączać. A w zasadzie musimy - podopieczni dysponują bowiem unikalnymi zdolnościami (specjalnością jednej postaci są ataki fizyczne, a drugiej magia), które mogą być bezużyteczne lub przydatne w zależności od sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Każdą z postaci da się też oczywiście rozwijać na swój sposób w czym pomaga duża liczba umiejętności.

Oprócz walki istotne czekają też na nas inne wyzwania, jak sekcje zręcznościowe czy łamigłówki. Akcja gry, warto dodać, toczy się w sporej wielkości świecie (ze zróżnicowanymi lokacjami), po którym możemy się poruszać z dużą swobodą, choć nie ma tu mowy o open worldzie w ścisłym tego słowa znaczeniu.

Wideo - Anima: Gate of Memories

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper