GOKEN

GOKEN

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Gianty
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
29.09.2017
Europa:
29.09.2017
Producent:
Gianty
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
29.09.2017
Europa:
29.09.2017

GOKEN - opis gry

GOKEN to gra action-RPG wyprodukowana i wydana przez niezależne japońskie studio Gianty. Tytuł ukazał się na komputerach z systemami Windows i Linux.

Fabuła - GOKEN

Dalsza część tekstu pod wideo

Wydarzenia, które stają się punktem wyjścia dla fabuły Goken, rozgrywają się pięć tysięcy lat wcześniej. W zamierzchłej przeszłości bogowie żyli pośród ludzi. Jeden z wojowników otrzymał od nich pięć mieczy, dzięki którym zdołał zaprowadzić pokój. Ten nie trwał jednak długo, ponieważ pewnego dnia bronie zostają użyte przeciwko bogom. I tak jeden z nich, Ozone, w napadzie złości doprowadza do uwięzienia niegdysiejszego bohatera na szczycie góry nazwanej Swords Peak.  Pięć tysięcy lat później zostaje on w końcu uwolniony przez dziewczynę imieniem Cardina i wyrusza w świat, by odzyskać odebrane mu miecze.

Rozgrywka - GOKEN

Podczas rozgrywki do wyprowadzania ataków korzystamy z dwóch przycisków, pod które podpiąć można dowolną broń (na początku mamy jednak tylko jedną). Bronie różnią się między sobą pewnymi właściwościami, co sprawia, iż przełączania się między nimi bywa potrzebne, by łatwiej poradzić sobie z niektórymi przeciwnikami bądź łamigłówkami. Bronie można z czasem modyfikować (do czego potrzebujemy właściwych przedmiotów).

Rozwijać można też naszą postać. Pokonując kolejnych przeciwników otrzymujemy doświadczenie, a po wbiciu na wyższy level zostajemy nagrodzeni atramentem, z którego można tworzyć różne tatuaże. Każdy tatuaż to jakiś skill/perk, dzięki któremu rośnie potencjał bojowy głównego bohatera.

Podczas walk należy mieć na względzie nie tylko HP, co jasne, ale też staminę. Ta spada po wykonaniu combosów, zrobieniu uniku bądź dasha.

Goken posiada otwarty świat.

Wideo - GOKEN

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper