The Coma: Double Cut
129V

The Coma: Double Cut

The Coma: Double Cut
  • Premiery
  • Świat: 06.08.2020
  • Europa: Nie wydano
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Przygodowa, Horror, Kolekcje
  • Liczba graczy: 1

The Coma: Double Cut to wydanie zbiorcze zawierające dwie gry z serii The Coma autorstwa koreańskiego studia Devespresso Games. Składanka ukazała się tylko na konsoli Nintendo Switch.

W skład kolekcji dwie gry z serii The Coma.

The Coma: Recut

Głównym bohaterem gry jest Youngho, uczeń szkoły średniej Sehwa, który ostatnimi czasy ma problemy z ocenami. Jego wyniki osiągane w nauce są coraz słabsze, dlatego chłopak postanawia porządnie przygotować się do końcowych egzaminów. Sądny dzień nie pozwala się jednak skupić na najważniejszym. W szkole dochodzi do serii mniej i bardziej niezwykłych zdarzeń. Najpierw karetka wywozi ucznia próbującego popełnić samobójstwo, a potem Youngho odnajduje naszyjnik należący do jego nauczycielki, atrakcyjnej pani Song. Sam egzamin także nie przebiega zgodnie z planem. Bohatera dopada zmęczenie przez co zasypia. Wkrótce dopadają go przez to kłopoty, ale nie takie, jakich by się spodziewał - szkoła bowiem zupełnie zmienia swoje oblicze, a pani Song zaczyna ganiać za nim z siekierą.

Produkcja Devespresso to jeden z tych horrorów, które oddają nam kontrolę nad bezbronnym bohaterem. Youngho nie ma zbyt wiele możliwości, jeśli chodzi o samoobronę - przed zagrożeniem, czyli panią Song, które potrafi pojawić się w każdej chwili, może co najwyżej uciekać (należy jednak zwracać uwagę na wskaźnik staminy) lub chować się. Oprócz tego nasz podopieczny rozwiązuje też łamigłówki (w międzyczasie eksplorując szkołę), które często wymagają użycia odpowiedniego przedmiotu w odpowiednim miejscu, oraz pomaga innym ocalałym uczniom.

The Coma 2: Vicious Sisters

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, akcja The Coma 2 rozgrywa się we współczesnej Korei Południowej. Akcja The Coma 2 rozgrywa się we współczesnej Korei Południowej. Główną bohaterką jest Mina Park, która w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile. Jej najlepsza najlepsza przyjaciółka jest w śpiączce, pogarszające się samopoczucie odbija się na stopniach, a jakby tego było mało zaleca się do niej irytująca gwiazda drużyny bejsbolowej Myung-Gil. Okazuje się jednak, że może być jeszcze gorzej. Pewnej nocy podczas pełni księżyca bohaterka przerywa naukę i z bliżej niejasnych powodów przenosi się do alternatywnej, upiornej rzeczywistości - jest to Coma, świat, w którym spełniają się najskrytsze pragnienia (na dobre i na złe).

Rozgrywka The Coma 2 opiera się na podobnych założeniach co ‘jedynka’

Edycja Double Cut oferuje pięć bonusowych strojów do The Coma 2: Vicious Sisters, które wcześniej były dostępne do nabycia oddzielnie.

Podobne gry