The Coma: Recut

The Coma: Recut

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE -
NS -
PC 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Devespresso Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Horror,   Survival
Premiery
Świat:
29.08.2017
Europa:
29.08.2017
Producent:
Devespresso Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Horror,   Survival
Premiery
Świat:
29.08.2017
Europa:
29.08.2017

The Coma: Recut - opis gry

The Coma: Recut to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez koreańskie studio Devespresso Games i wydana przez Digerati. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Recut to remaster The Coma: Cutting Class.

Głównym bohaterem gry jest Youngho, uczeń szkoły średniej Sehwa, który ostatnimi czasy ma problemy z ocenami. Jego wyniki osiągane w nauce są coraz słabsze, dlatego chłopak postanawia porządnie przygotować się do końcowych egzaminów.

Sądny dzień nie pozwala się jednak skupić na najważniejszym. W szkole dochodzi do serii mniej i bardziej niezwykłych zdarzeń. Najpierw karetka wywozi ucznia próbującego popełnić samobójstwo, a potem Youngho odnajduje naszyjnik należący do jego nauczycielki, atrakcyjnej pani Song. Sam egzamin także nie przebiega zgodnie z planem. Bohatera dopada zmęczenie przez co zasypia. Wkrótce dopadają go przez to kłopoty, ale nie takie, jakich by się spodziewał - szkoła bowiem zupełnie zmienia swoje oblicze, a pani Song zaczyna ganiać za nim z siekierą.

Produkcja Devespresso to jeden z tych horrorów, które oddają nam kontrolę nad bezbronnym bohaterem. Youngho nie ma zbyt wiele możliwości, jeśli chodzi o samoobronę - przed zagrożeniem, czyli panią Song, które potrafi pojawić się w każdej chwili, może co najwyżej uciekać (należy jednak zwracać uwagę na wskaźnik staminy) lub chować się. Oprócz tego nasz podopieczny rozwiązuje też łamigłówki (w międzyczasie eksplorując szkołę), które często wymagają użycia odpowiedniego przedmiotu w odpowiednim miejscu, oraz pomaga innym ocalałym uczniom. Gra, warto wspomnieć, posiada nieliniową strukturę. W zależności od podjętych przez nas decyzji w trakcie rozgrywki narracja rozwija się inaczej, koniec końców rzutując na zakończenie.

Wideo - The Coma: Recut

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper