The Coma 2: Vicious Sisters

The Coma 2: Vicious Sisters

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE -
NS -
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Devespresso Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.01.2020
Europa:
28.01.2020
Producent:
Devespresso Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.01.2020
Europa:
28.01.2020

The Coma 2: Vicious Sisters - opis gry

The Coma 2: Vicious Sisters to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez studio Devespresso Games. Tytuł ukazał się na komputerach i konsolach. Był on bezpośrednią kontynuacją The Coma: Recut.

Akcja The Coma 2 rozgrywa się we współczesnej Korei Południowej. Główną bohaterką jest Mina Park, która w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile. Jej najlepsza najlepsza przyjaciółka jest w śpiączce, pogarszające się samopoczucie odbija się na stopniach, a jakby tego było mało zaleca się do niej irytująca gwiazda drużyny bejsbolowej Myung-Gil. Okazuje się jednak, że może być jeszcze gorzej. Pewnej nocy podczas pełni księżyca bohaterka przerywa naukę i z bliżej niejasnych powodów przenosi się do alternatywnej, upiornej rzeczywistości - jest to Coma, świat, w którym spełniają się najskrytsze pragnienia (na dobre i na złe).

Zadaniem głównej bohaterki, jak nietrudno się domyślić, jest znaleźć drogę powrotną do domu. Pod względem rozgrywki produkcja studia Devespresso Games nie odbiega szczególnie od wielu innych współczesnych horrorów. Nasza podopieczna nie potrafi walczyć i zamiast tego musi sobie radzić sposobem. A jest przed kim uciekać - po piętach Minie depcze tzw. Vicious Sister oraz jej pomagierzy. Dziewczyna musi być w ruchu (zwykle im dłużej pozostajemy w jednej lokacji, tym gorzej), a w razie konieczności szukać kryjówek, gdzie mogłaby się schować. Tu warto wspomnieć, iż ważną rolę odgrywa stamina.

Zmagania nie ograniczają się tylko do ucieczki przed straszydłami. Nie brakuje tu też wyzwań charakterystycznych dla klasycznych przygodówek: węszenia po kątach, eksploracji otoczenia i rozwiązywania łamigłówek, które często wymagają od nas użycia odpowiedniego przedmiotu w odpowiednim miejscu. Nie należą one generalnie do zbyt skomplikowanych.

Wideo - The Coma 2: Vicious Sisters

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych