Mad Father

Mad Father

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sen
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
05.11.2020
Europa:
05.11.2020
Producent:
Sen
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
05.11.2020
Europa:
05.11.2020

Mad Father - opis gry

Mad Father to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez studio Sen i wydana przez Playism. Tytuł ukazał się na PC oraz Nintendo Switch. Był on remakem gry o tej samej nawie wydanej jako freeware w 2012 roku.

Fabuła - Mad Father

Główną bohaterką gry jest Aya Drevis, dziewczynka, która mieszka pod jednym dachem z ojcem naukowcem. Po śmierci matki ojciec to jedyna bliska jej osoba, jednak Aya ma okazję przypadkowo zetknąć się z rzeczami, które budzą w niej wątpliwości odnośnie tego, kim tak naprawdę jest człowiek, którego kocha. Ojciec w rzeczywistości prowadzi podejrzane eksperymenty, co w końcu kończy się kłopotami. Posiadłość opanowują mianowicie istoty nadprzyrodzone istoty, które porywają starego Drevisa. Na barki Ayi spada zadanie, by go odnaleźć i uratować.

Rozgrywka - Mad Father

Mad Father to gra, której blisko pod względem rozgrywki do klasycznych przygodówek. Eksplorując posiadłość Drevisów Aya napotyka na swojej drodze różne duchy, którym może pomóc. Dla przykładu jeden z nich może poprosić o odnalezienie oczu, gdyż bez nich nie jest w stanie opuścić pokoju. Za zrealizowanie tego lub innych zadań otrzymujemy nagrody, co więcej, nasze działanie mogą mieć przełożenie na bieg opowieści. Warto jednak przy tym dodać, iż grę da się przejść nie pomagając wszystkim.

Choć rozwiązywanie zagadek jest najważniejszym filarem gameplayu, nie oznacza to, że na Ayę nie czekają zagrożenia. Walki w remake’u zostały przebudowane. Teraz polegają na wciskaniu odpowiednich kombinacji klawiszy jak w sekwencjach QTE. Jeśli nie będzie nam to wychodzić, podopieczna zacznie podupadać na zdrowiu.

Remake mad Father doczekał się także innych zmian względem pierwowzoru z 2012 roku. Pośród nowości znajdziemy nowe scenariusze, jest to również poprawiona grafika, nowe lokacje, wsparcie pada (na PC) oraz głosy. 

Wideo - Mad Father

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper