Zombieland: Double Tap - Road Trip (XONE)

Zombieland: Double Tap - Road Trip (XONE)

Zombieland: Double Tap - Road Trip
  • Premiery
  • Świat: 15.10.2019
  • Europa: 15.10.2019
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Strzelanina
  • Liczba graczy: 1-4
  • od lat 16
  • przemoc

Ocena społeczności

5.51 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Zombieland: Double Tap - Road Trip to strzelanina w konwencji twin-stick shootera wyprodukowana przez studio High Voltage Software i wydana przez GameMill Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Akcja produkcji High Voltage Software rozgrywa się między pierwszą a drugą odsłoną filmowej serii “Zombieland”. Konkretnie rzecz biorąc, akcja gry rozpoczyna się tuż po ostatniej scenie pierwszego filmu. Czwórka bohaterów, tj. Columbus, Tallahassee, Wichita oraz Little Rock, ruszają z Kalifornii do Waszyngtonu, gdzie z kolei rozpoczyna się druga część “Zombieland” (która na ekrany kin weszła mniej więcej wtedy, kiedy premierę miała gra).

Road Trip to, jeśli chodzi o styl rozgrywki, klasyczny twin-stick shooter. Zmagania przedstawia kamera zawieszona nad naszą postacią, a sterowanie sprowadza się przede wszystkim do używania dwóch gałek kontrolera - jedna służy do poruszania, druga do celowania. Przeczesując kolejne poziomy (każdy z nich zabiera nas do innego stanu) nie ograniczamy się jednak tylko do eliminowania hord nieprzyjaciół (w tym również bossów), ale też poszukiwania kluczy, które pozwalają otworzyć zamknięte przejścia. Do dyspozycji mamy szereg broni (granaty, pistolety, strzelby, karabiny etc.), umiejętności specjalne podopiecznych, a w niektórych sytuacjach jesteśmy nawet w stanie korzystać z elementów otoczenia, by skutecznie radzić sobie z żywymi trupami (tych, swoją drogą, jest kilkanaście rodzajów).

Kampania składa się z osiemnastu poziomów. Oprócz tego twórcy przygotowali też tryb hordy, starcia z bossami, New Game Plus, tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób oraz kilka atrakcji do odblokowania, jak nowe grywalne postacie (twarze znane z drugiej części “Zombieland”).

Podobne gry