#killallzombies

#killallzombies

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Beatshapers
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
28.10.2014
Europa:
12.11.2014
Producent:
Beatshapers
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
28.10.2014
Europa:
12.11.2014

#killallzombies - opis gry

#killallzombies to gra akcji (w stylu klasycznych twin-stick shooterów) wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Beatshapers. Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji tylko na konsoli PlayStation 4.

Akcja #killallzombies rozgrywa się w stosunkowo niedalekiej przyszłości. Wielką popularnością cieszą się telewizyjne widowiska, podczas których ich uczestnicy próbują przeżyć atak armii umarlaków. Nam przyjdzie oczywiście uczestniczyć w tych zawodach ku uciesze gawiedzi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod względem rozgrywki produkcja studia Beatshapers to strzelanina w typie klasycznych twin-stick shooterów. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy lotu ptaka, do sterowania używamy z kolei dwóch gałek kontrolera - jedną poruszamy się naszym, drugą strzelamy. Do dyspozycji mamy także innego rodzaju ataki, w tym specjale, które odpalamy za pomocą przycisków. Przykładowo może to być chwilowa nietykalność lub eksplozja sprawdzająca się gdy otoczą nas rzesze zombie. W trakcie zmagań pomocą służą ‘znajdźki’ pod postacią broni, amunicji i medykamentów.

Pierwsza wersja gry posiadała tylko jeden tryb - survival. Kolejne dwa ukazały się dopiero jako dodatki do pobrania z internetu. Największą atrakcją #killallzombies są jednak funkcje sieciowe. Otóż gracze mogą transmitować swoje poczynania dzięki serwisom Twitch i Ustream, a widzowie tych filmów mogą następnie rzucać im rozmaite kłody pod nogi uatrakcyjniające przekaz.

Wideo - #killallzombies

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper