Blog użytkownika Tom19

Tom19

Tom19 Tom19 27.08.2017, 13:18
GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Faza III Głosowanie 9
305V

GraczOSTacja - Muzyka Gracza - Faza III Głosowanie 9

GraczOSTacja - Muzyka Gracza

 Tom19: 

Witam i o zdrowie pytam ;)

No to mamy przedostatni odcinek w tej dość krótkiej aczkolwiek wyrównanej III fazie. Co by nie mówić, poza kilkoma utworami to większość przechodzi dalej zasłużenie, chociaż dzisiaj spoglądając na wyniki lekko się zdziwiłem, że utwór z ICO nie przeszedł dalej. Abi znów cieszy się z przejścia Child of Light, więc jasnym jest, że co człowiek to inne gusta ( lub faworyci ;). 

W dzisiejszym głosowaniu sporo bratobójczych pojedynków: Metal Gear Solid, NieR i The Elder Scrolls V: Skyrim. Jednak w ostatnim 10 głosowaniu czekają was aż 4 takie pojedynki z najlepszych serii. Jakich? Nie będę zdradzać, ale bądźcie pewni, że będzie to jedno z najtrudniejszych głosowań. 

Co do wyzwania Abi to mogę zaproponować dwa utwory. Trafnego głosowania! Pozdrawiam :)

 

 

 

  Abi: 

Dzień dobry!

Tym razem opóźnienie GraczOSTacji przeze mnie. Miałam w domu pewne „emergency” i niestety cała sobota zeszła mi na naprawie. Nic poważnego, ale swój czas zżarło ;) Cały poprzedni tydzień też był pełen wrażeń, grałam praktycznie tyle co nic (coś tam raz na jakiś czas w Dishonored 2), a będzie już tylko coraz gorzej z czasem. A tyle gier mam zaczętych! A nawet pomysł na bloga mi w końcu wpadł, więc może niedługo powstaną jakieś pożegnalne wypociny. Przejdźmy jednak do tego po co wszyscy się tutaj zebraliśmy:

 

Głosować znowu nie głosowałam, więc nie bardzo mogę marudzić, ale cieszę się, że Child of Light przeszło dalej, ponieważ takich perełek przechodzi bardzo mało.

Jako, że dawno nie było czas na WYZWANIE ABI. Zazwyczaj (choć nie zawsze) w grach znajdujemy utwory pozbawione wokalu. Chciałabym abyście znaleźli dla mnie utwory z gier w których przeważa męski wokal (no ostatecznie dopuszczam żeński), ale które nie są utworami przewodnimi lub utworami otwierającymi grę. Nie wiem czy takowych jest dużo, ale biorąc pod uwagę liczbę gier na pewno coś znajdziecie ;)

Tymczasem, trzymajcie się ciepło i korzystajcie z ostatnich dni wakacji!

Pozdrowienia od Abi

 

 

        

 KLIKNIJ TUTAJ --->  

 

 


Oto lista 10 utworów ułożonych w pary. Głosujemy na jeden utwór w każdym pojedynku !

Głosowanie trwa od   27 sierpnia do  1 września włącznie!


 

  I POJEDYNEK 

Legacy of Kain: Soul Reaver

- Main Theme

 

Darksiders 2

- The Guardian Theme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  II POJEDYNEK

The Elder Scrolls V: Skyrim

- Far Horizons

 

The Elder Scrolls V: Skyrim

- Dragonborn

 

 

 

 

 

 

 

 

  III POJEDYNEK

The Witcher 3

- Steel for Humans

  Okami - Reset

 

 

 

 

 

 

 

 

  IV POJEDYNEK

Nier - City of Commerce   Nier - Kaine Salvation

 

 

 

 

 

 

 

 

  V POJEDYNEK 

Metal Gear Solid

- Sniper Wolf Theme

 

Metal Gear Solid 2

- Main Theme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Mini cykle

 Jamie Christopherson

 

42 lat, pochodzenie Los Angeles ( Stany Zjednoczone )

Jamie Christopherson jest muzykiem, który przyczynił się do wielu popularnych filmów i gier wideo, w tym filmu The Crow: Wicked Prayer oraz gier Onimusha: Dawn of Dreams i Metal Gear Rising: Revengeance. Urodził się w Los Angeles w Kalifornii w 1975 roku. W 1997 roku uzyskał tytuł licencjata z Vassar College. Mieszkając w Bostonie wkrótce po ukończeniu studiów, Christopherson pracował jako asystent lokalnych kompozytorów telewizyjnych / filmowych. Podejmując decyzję o dalszej karierze, uzyskał stopień magistra muzyki z Uniwersytetu w Miami w 2000 roku.

Skomponował muzykę do m.in:  Metal Gear Rising: Revengeance, Lost Planet 2, Bionic Commando, Spider-Man: Web of Shadows, Onimusha: Dawn of Dreams, Warriors: Legends of Troy. Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tom19 & Abi

Tagi: Abi graczostacja głosowanie III faza konfrontacja konkurs muzyczny cykl muzyka muzyka gracza muzyka z gier nutka pary pojedynek Tom19 trzecia faza

Oceń notkę
+ +16 -

crossplay.pl
Oceń profil
+ +133 -
Tom19
Ranking: 44 Poziom: 77
PD: 57136
REPUTACJA: 38766