Blog użytkownika Modne_Granie

Modne_Granie Modne_Granie 01.04.2020, 12:47
"Mortal Kombat Horror" - darmowa bijatyka z postaciami z filmów dla dorosłych
274V

"Mortal Kombat Horror" - darmowa bijatyka z postaciami z filmów dla dorosłych

Jeśli lubicie bijatyki i klasyczne horrory, to Terrordrome będzie dla Was Ziemią Obiecaną. Tylko w tej grze sprawdzimy, która z przerażających postaci z filmów dla dorosłych jest najbardziej zabójcza. 

 

W trakcie poszukiwań "Gier Za darmo" natknąłem się na iście diabelski tytuł Terrordrome: The Game: Rise of the Boogeymen. To gra, o której nigdy wcześniej nie słyszałem, a pewnie nie tylko ja. A szkoda, bo to jedna z najciekawszych bijatyk, jakie kiedykolwiek odpaliłem. Co jest w niej tak wyjątkowego? KLIMAT, KLIMAT i jeszcze raz KLIMAT... Jest jedyną grą, w której możemy zestawić ze sobą w walce popularne postacie z kilku najważniejszych horrorów ubiegłego wieku. Znajdziemy tu Asha z Martwego Zła, Pinnheada z Hellreisera, Jasona z Piątku 13-tego i innych.

Co równie ważne, gra jest całkowicie za darmo! Jako wielki łowca okazji nie mogłem przepuścić takiej szansy - i nie zawiodłem się. Terrordrome to taki "Mortal Kombat Horror" - ładną grafiką nie grzeszy, ale otoczka grozy przyciąga niczym magnes.
UWAGA: Gra TYLKO DLA ODWAŻNYCH!!!

 

Tagi: gry bijatyki gry za darmo gry za free mortal kombat Mortal Kombat 11

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +2 -
Modne_Granie
Ranking: 63698 Poziom: 10
PD: 270
REPUTACJA: 51