Inna strona grania

paveel

paveel paveel 13.11.2013, 16:22
PS+ yes or no?
429V

PS+ yes or no?

Ciągle widzę na różnych portalach dyskusję na temat ps+ , jedni wychwalają pod niebiosa, inni znowu krytykują bez opamiętania.Wrzucę moje trzy grosze do tej dyskusji w poniższym wpisie.

Zacznę od tego, że wykupiłem plusa ponad 1,5 roku temu i ... nie zagrałem w żadną grę od tamtego czasu aż do teraz to znaczy od może 1,5 miesiąca gdy mam już czas na granie.Wcześniej tylko dodawałem do listy plików do pobrania i tyle. W końcu jak ostatnio odpaliłem i zobaczyłem ile mam gier do zagrania,stwierdziłem, że teraz kolejne półtora roku zajmie mi skończenie tych gier, a i tak we wszystkie nie zagram bo niektóre mnie w ogóle nie interesują.I tak doszedłem do wniosku, że dla mnie jest to fantastyczna sprawa taki ps+, mam masę gier za 200 stówki co nie jest wygórowaną sumą, gdzie gry kosztują około właśnie 200 złotych, zaoszczędziło mi to na prawdę masę pieniędzy nie tylko na gry które z miła chęcią teraz gram jak i na gry które po chwili mnie znudziły i nie chciało mi się więcej w nie grać.Wcześniej kupowałem gry, przechodziłem 30-40 % i więcej nie odpalałem takiej gry która mnie nie wciągnęła.Z tego punktu widzenia po raz kolejny okazało się, że jest to usługa wręcz stworzona na moje potrzeby.

Czytam komentarza osób, które nic tylko narzekają, że za 200 złotych dostają odgrzewane kotlety,bo wszystko już ograne, to ja się pytam po co im ta usługa skoro kupują gry zaraz po ich premierach, dla tych osób jest to usługa nie potrzebna, i dziwię się, że tak krytykują bo chyba każdy ją wykupując wie czego może się spodziewać. Hardkorowi gracze - dajcie spokój i nie narzekajcie, bo Wy i tak we wszystkie te gry zagracie dużo wcześniej niż pojawią się w ps+.Oczekujecie tytułów AAA od razu za 200zł na rok!

To jest biznes i chodzi o zarabianie pieniędzy, więc nie można oczekiwać, że wielkie tytuły od razu zawitają w ps+, czasami myślę, że Ci malkontenci tylko myślą, że wszystko im się należy za darmo a, ludzie to jest biznes i on ma przynosić zyski a nie być instytucja charytatywną dla wiecznych "narzekaczy".Muszą te osoby to zrozumieć w końcu.Czy idąc do piekarni oczekujemy, że bułki specjalnie dla nas będą po 20 groszy a nie po 80gr, nie, bo wiemy, że taka jest cena i już, nie dyskutujemy, nie obrażamy się na sklep, że narzuca swoją marżę i chce zarobić, bo na tym polega biznes, na zarabianiu pieniędzy!

Oprócz gier w tej usłudze otrzymujemy również zniżki na inne tytuły, ekskluzywny kontent, dema i inne pierdółki z których ja osobiście nie korzystam ale jest pewnie masa osób, które to robią i mogą zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.Kolejny argument za, a tych przeciw ja w ogóle nie widzę, może ktoś mi napisze, bo nic lepszego dla konsumenta żadna inna firma chyba nie zrobiła tak mi się wydaje.

Jeśli chodzi o multiplayer, jest free na ps3, a żeby grać na ps4 będzie potrzebny, ja to rozumiem, że niektórzy mogą poczuć się wkurzeni, bo do tej pory mieli to za darmo a jak przejdą na ps4 to już nie, ale żyjemy w czasach gdzie za wszystko trzeba płacić i jeśli Sony chce kasować za to w next genach to mają do tego prawo bo taki jest ich model biznesowy, taką mają strategię rozwoju firmy, dzięki temu będą się rozwijać i ulepszać wszystkie swoje usługi i póki temu to służy to te 200zł na rok to nie jest wielki wydatek.

Jeśli ktoś pracuję to będzie go stać, jeśli jesteś na garnuszku u rodziców to z kieszonkowego sobie odłożysz.A jak twierdzisz, że Cię nie stać bo drogo to znaczy, że również nie stać Cię na elektroniczną rozrywkę w ogóle i krytykujesz tylko dla zasady aby siać ferment i niepotrzebne nikomu dyskusje.

To były moje nie 3 grosze a może złotówka do tej dyskusji, możesz się ze mną zgadzać bądź nie ale nie odbieraj mi prawa do takiej opinii. Dziękuję wszystkim, którzy wytrwali do końca :)

 

 

 

Tagi: ps+ PS+

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ 0 -
paveel
Ranking: 10915 Poziom: 17
PD: 973
REPUTACJA: 0