Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 25.11.2018, 12:20
Działo się... #34
231V

Działo się... #34

Wiadomości czas zacząć! Za tydzień powitam Was w grudniu, a to oznacza, że rok 2018 powoli przechodzi do historii. Świadczą o tym także newsy, których jest już naprawdę mało. Jednak przed The Game Awards wciąż da się wygrzebać coś ciekawego. Co działo się od 19 do 25 listopada? Zapraszam!

Recenzje Fallout 76

Trochę już minęło od premiery nowego Fallouta, ale recenzje tej gry zaczęły pojawiać się dopiero w tym tygodniu. I cóż... to był naprawdę świetny rok dla branży gier, ale jakaś gra musiała nieco to zepsuć. Patrząc na wersję Xbox One na Metacritic możecie zobaczyć średnią zaznaczoną na czerwono. Dla Fallouta. :( Gra rozczarowuje bugami, brzydką oprawą graficzną, glitchami, kiepską fabułą, błędami, słabym komponentem sieciowym, problemami technicznymi, beznadziejnymi zadaniami i... Czy mówiłem już o bugach? A co z plusami? No cóż - ta piosenka jest fajna. ''Take me home, do formy z dawnych Falloutów...'' Aktualna średnia na Metaciritic w wersji na Xbox One wynosi 48% na podstawie 22 recenzji.

Civilization VI z nowym rozszerzeniem

Do Civilization VI zmierza kolejny duży dodatek. DLC zatytułowane Gathering Storm skupi się na zmieniających się warunkach atmosferycznych i ekosystemach. Do gry zostanie dodanych 8 nowych cywilizacji, 14 cudów świata i 2 nowe scenariusze. Premiera w wersji na PC jest zaplanowana na 14 lutego 2019 roku. 

Alien: Blackout zostanie zapowiedziane na The Game Awards?

The Game Awards 2018 zapowiada się coraz ciekawiej. Już teraz pojawiają się plotki, że na imprezie poświęconej rozdaniu nagród dla najlepszych gier za rok 2018 zostanie pokazane dużo nowych gier - mówi się o między innymi Mortal Kombat XI czy The Avengers Project. Dużo również wskazuje na to, że w końcu doczekamy się nowej gry z Ksenomorfem w roli głównej. Parę dni temu 20th Century Fox zarejestrowało znak towarowy dla gry ''Alien: Blackout''. Co więcej, niedawno 20th Century Fox odwiedził Hideo Kojima, a pod jego tweetem można znaleźć odpowiedź profilu The Game Awards o treści ''World Will Change''. Podobnym hasłem jest reklamowana tegoroczna gala TGA. Czekacie na nową grę z Obcym?

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Nie jest ich dużo, ale jak już wspomniałem, pod koniec roku trudno oczekiwać rewelacji. Warto również wspomnieć o tym, że niedawno zakupione przez Microsoft studio InXile Entertainment pracuje już nad nową produkcją, trzecim DLC do Pillars of Eternity 2: Deadfire, które będzie miało swoją premierę 13 grudnia, rejestracji znaku towarowego Parasite Eve, które może zwiastować nową odsłonę lub  remastery dwóch pierwszych części i ostatecznym porzuceniu gry Agent od Rockstara. A co Was najbardziej zainteresowało w tym tygodniu? Mnie chyba nic specjalnie, chociaż to doniesienie o Alien: Blackout brzmi ciekawie. Może rzeczywiście tegoroczne TGA będzie czymś naprawdę dużym? Głosujcie!

Tagi: alien civilization vi Fallout 76

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +49 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 252 Poziom: 60
PD: 28095
REPUTACJA: 16021