Blog użytkownika repip

repip i jego literki

repip repip 31.12.2015, 08:19
#25 SRAKT PPE
531V

#25 SRAKT PPE

PRZY TYM SIĘ PIERDZI! PRZEBUDZENIE MOCZU! 

wYstępniak!

 

Hajs się nam po zlocie zgodził jak nigdy! Mniej szanowni niż My czytelnicy płacili ciężkim hajsiwem za autografy, a my jako dobrzy ludzie nie potrafiliśmy odmówić. Wszystko się jednak kiedyś kończy, więc pora na kolejny numer tak by hajs się zgodził! Zaczynamy od tego iż na ppe 3.0, które jest gorsze od 2.0, które z kolei było gorsze od 1.0, które było jeszcze gorsze niż ppe 0.0 ma możliwość dodawania gier do encyklopedii. Chincki psotnik i amator mechprona Daaku postanowił zmieścić tam cały internet, uważaj bo dodaje twoją starą! Mamy koniec roku więc wypada zrobić jakiś plebiscyt, a idąc za nową modą postanowiliśmy to rozbić na pierdyliard stron, nikomu jednak nie chciało się tego robić, więc już na okładce macie rozstrzygnięcie - Ryjem roku 2015 zostaje REALista (zbieżność z danymi naszego Redaktora przypadkowa). Ów osobnik był wszędzie, na zlocie, na jakiś imprezach o gierkach dla dzieci, na imprezie pisma o gierkach dla dzieci i załapał się na kalender tak by wszyscy oglądali przez cały 2016 jego ryj - gratulujemy! Nasz Real z kolei był w samotni internetu odwiedzić fejbulusa, który odszedł z portalu na około miesiąc!  Co więcej zrobił to nie tylko bez bloga, ale i ankiety odchodzeniowej! Ten typ to burak i skandalista! A może to grubsza sprawa? Oto materiał:

REALista

Jako redaktor śledczy Sraktu wpadłem na trop bardzo poważnej sprawy: ktoś próbował pozbyć się moderatora Irona i co najgorsze zrobił to skutecznie

 Już na zlocie żalił mi się, że ktoś zostawił rozlane mydło w płynie pod prysznicem i nie wiedział czy miał się po nie schylić, żeby pozbierać czy może miał się na nim pośliznąć i się zabić, dlatego postanowił w ogóle się nie myć i być może dzięki temu uniknął gwałtu lub śmierci, albo obu tych rzeczy na raz niekoniecznie w tej kolejności. Nie raz informował nas o niecnych zakusach redakcji PPE przez co stał się niebezpieczny, a niebezpiecznych ludzi się usuwa. To on pierwszy poinformował o tym, że Gołąb pojawi się na PPE mimo, że on sam nie wiedział jeszcze o istnieniu tego serwisu, donosił do nas o najróżniejszych rzeczach, zdradzał tajne plany redakcji (wprowadzenie pod osłoną nocy PC na PPE), a nawet nie szczędził im krytyki mimo, że sam był jej częścią, ale pod koniec grudnia miarka się przebrała. Fejbulus Iron napisał komentarz, w którym poinformował użytkowników, że wszyscy kiedyś umrzemy. Jak dowiedziałem się tak naprawdę chciał życzyć wszystkim użytkownikom serwisu wesołych Świąt, ale pomylił kilka przycisków na klawiaturze, a gdy zobaczył swój błąd było już za późno, Wszyscy już przeczytali i opatrznie go zrozumieli co było następstwem wielu zdarzeń między innymi pies mu uciekł, kot zażądał droższego żarcia, kury przestały znosić jajka, a złota rybka postanowiła utopić się w akwarium. Najgorszego z tego wszystkie było to, że Pełez odebrał mu moderatora.

I tak oto Iron został usunięty, po cichu, bez świadków, bez bloga pożegnalnego z ankietą. Nie ma go już z nami. Odszedł, ale nigdy nie zostanie zapomniany. Redakcja Sraktu dziękuje ci za te 4 lata razem z nami.

Sprostowanie

Pojawiają się opinie, że to ja donosiłem na Irona do Pełeza, bo została mi obiecana fucha moda jeśli znajdę na niego coś mocnego i że to ja rozlałem pod jego prysznicem mydło o zapachu cytrynowym. Jest to kłamstwo, mydło było o zapachu pomarańczowym

Czas jednak na coś bardziej konkretnego niczym świąteczne żarło. Zły Pełes jak to Zły Pełes uknuł pomysł jakich mało. Pod postacią ankiety rozpylił substancje niszczącą relacje międzyludzkie. Nasza portalowa społeczność znana z filantropii, miłości i wzajemnej życzliwości popadła w amok. Każdy na każdego z każdym o wszystko - społeczność zaczęła się wyżynać w imię wyższych racji i obrzucać kupami. To nie koniec nieudolności władzy, podczas konfy Sony w wyniku zapchania się portalowego wychodka jakim jest shout zatwardzenia dostał cały portal! Tak to jest jak panuje bezkrólewie, odbyt nie ma władcy od dłuższego czasu (Adikon abdykował) to i gówna jest powoli pod szyję. My oczywiście ujawniamy wszystkie detale za pomocą naszego eksperta od rzeczy wymagających eksperta.Skutek tych wydarzeń jest jednak taki, że nie dało rady zajrzeć do odbytu i nie mamy shoutowej rubryki. Ale zaraz zaraz! Nadchodzi nieoznakowany KUŃ! A nie to tylko nieszczepiony gołomp z wiadomością, że kunia zatrzymali na granicy i przyjedzie później (mówili coś o "ładunkach", więc zapewne to wino Proboszcza "Zajebongo" dla redakcji ulegnie konfiskacie...)

To tyle, cała reszta w numerze, a że potrzebujemy hajsu to zapewne znów ciebie nie stać, więc pooglądaj sobie okładkę. Do zobaczenia kolejnym razem, gdy braknie hajsu i będzie potrzebny bohater w tym smutnym jak dziewka w deszczu kraju, gdzie ludzie skaczą sobie do gardeł bo ktoś nasrał im do piaskownicy. Pamiętajcie, że rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę!

PS. Z ostatniej chwili Daaku ogłosił plebiscyt i ryj roku wygrywa również REAL, przypadek?

Redakcja przybija wszystkim piątki!

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!


W poprzednich odcinkach:

#10. SRAKT PPE–Jubileusz! Rodżeł wielokrotnie popuszcza! + sralchiwalia 1-10

#20. SRAKT PPE–Jubileuniunium! Nawet Rodżeł z nami popuszcza! + sralchiwalia 11-20

# Lista wszystkich numerów Sraktu!


Na koniec zwiastun filmu dokumentalnego od REAListy, dokumentujący przedświateczne zawieruchy w rytmie cichej nocy:

Tagi: #25 SRAKT PPE

Oceń notkę
+ +42 -

retronagazie .eu
Oceń profil
+ +146 -
repip
Ranking: 31 Poziom: 78
PD: 60399
REPUTACJA: 36311