Blog użytkownika matichol

matichol matichol 21.12.2013, 22:17
Drogi Mikołaju...
405V

Drogi Mikołaju...

W tym roku jak zwykle byłem wyjątkowo grzeczny! Wszystkie gry, które zostały zakupione, bądź zdobyte, starałem się kończyć w całości, uzbierać jak najwięcej "achików"; oraz czerpać jak najwięcej zabawy z trzymania pada w dłoniach. Dlatego też, na nadchodzący rok chciałbym od ciebie Mikołaju dostać...

 

1. Jak najwięcej wolnego czasu!

Pomimo tego, iż staram się jak mogę, zawsze coś mi Mikołaju kradnie ten bezcenny okres, w którym to mogę spokojnie zasiąść przed telewizorem i rozkoszować się cyfrową rozrywką. Dlatego, jeżeli tylko istnieje taka możliwość, proszę cię o te kilka dodatkowych godzin, ewentualnie dobę, która trwałaby czterdzieści osiem godzin.

2. Cierpliwości do najwyższych poziomów trudności!

Zawsze staram się jak mogę, ale czasem, drogi Mikołaju, po prostu brakuje cierpliwości i wyrozumiałości, zwłaszcza dla cyfrowych kompanów, podwładnych, czy zawodników. Ile to było brzydkich słów(z szacunku dla Mikołaja ich tutaj nie wymienię, w każdym bądź razie niejeden szewc by się powstydził) wykrzyczanych w kierunku zlepku polygonów, imitującego wroga bądź pomocnika! Szkoda przytaczać pojedyncze przykłady, wystarczy Mikołaju, że w magiczny, informatyczny sposób, spowodujesz nagły wzrost sztucznej inteligencji, tak, aby najwyższy poziom trudności w grach stanowił wyzwanie, a nie denerwującą przeprawę przez piekło Dantego.

3.  Mniej sequeli- większej ilości nowych pomysłów!

Który gracz nie lubi być zaskakiwany przez nowe pomysły w rozrywce, wciągające scenariusze, wielowymiarowe postaci i ogólnie wszystko co oryginalne? Dziękuje, ci, co podnieśli ręce, to casuale, możecie wyjść. Ty oczywiście, Mikołaju, ręki nie podniosłeś. W tym roku za dużo było wtórnych pomysłów, dlatego też nalegam na to, aby nadchodząca nowa generacja wywołała także nową falę pomysłów, które wgniotą nas graczy w fotel z siłą startującego myśliwca przechwytującego i aby nie zabrakło łzawych historii, epickich przygód, ironicznych docinek= po prostu emocji.

4. Czegoś ekstra w starych seriach!

To w pewnym sensie kontynuacja myśli z poprzedniego akapitu, Mikołaju. Spójrzmy prawdzie w oczy; kontynuacje złotych kur nigdzie się nie wybierają, wciąż zamierzają zajmować nasze czytniki i zgarniać kasę dla swoich wydawców. Dlatego też, aby nie psuć sobie zabawy,oraz by nie było nam tak po prostu nudno, chciałbym cię prosić o to,aby były to sequele, które z powodzeniem przebiją pierwowzory(ACII, Mass effect II), ewentualnie ewolucja serii(Call of Duty 4).

5. Mądrości dla panów z Microsoftu i Sony!

Bo przecież ich konsole mają służyć graczom za wrota do dobrej zabawy, a nie być tylko kolejnym sposobem na zbijanie grubej kasy. Dlatego też Mikołaju proszę cię, abyś dał smutnym panom w drogich garniakach świadomość, że my przede wszystkim kochamy grać i różnimy się od zwykłego konsumenta. Nie jesteśmy słupkiem w rozliczeniu finansowym!

Takie są właśnie moje życzenia, drogi Mikołaju! Wiem, że w większości są to bajki, powtarzane po raz kolejny, prawdopodobnie nie tylko przeze mnie. Ale nigdy nie wolno się poddawać prawda? Może, jeżeli ciągle będę się dopraszać, a wraz ze mną "graczowa polonia"; to może w końcu zdarzy się jakiś bożonarodzeniowy cud?

Tagi: Boże Narodzenie mikołaj nowa generacja życzenia

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +1 -
matichol
Ranking: 4986 Poziom: 27
PD: 3149
REPUTACJA: 964