NVIDIA GEFORCE

Dlaczego w Twoim pokoju gracza powinien znaleźć się laptop gamingowy? Wyniki!

redakcja | 19.12.2022, 14:29

Drodzy Czytelnicy, bardzo dziękujemy Wam za udział w konkursie, który zorganizowaliśmy wspólnie z firmami NVIDIA i Media Expert. Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, stąd ten nieznaczny poślizg w ogłoszeniu wyników, ale potrzebowaliśmy nieco więcej czasu, aby przejrzeć dokładnie wszystkie zgłoszenia.

Tych nazbierało się blisko 200 i, co tu dużo mówić, ich poziom był naprawdę wysoki - zarówno w zakresie pomysłów na opis, czemu to w Waszym pokoju gracza powinien znaleźć się laptop gamingowy ASUS ROG Strix G15 z kartą graficzną GeForce RTX 3060, jak również w temacie zdjęć obrazujących Wasze gaming roomy - jak się okazuje, te można pokazać na bardzo wiele sposobów :). 

Dalsza część tekstu pod wideo

Laptopy z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX w Media Expert

Z racji dużego zainteresowania postanowiliśmy uzupełnić pulę nagród o dwa dodatkowe zestawy gadżetów. Tym samym wspólnie z firmami NVIDIA i Media Expert wybraliśmy 5 zgłoszeń, które nagrodziliśmy laptopem gamingowym ASUS ROG Strix G15 z kartą graficzną GeForce RTX 3060 (1. miejsce) oraz zestawami gadżetów (2., 3., 4. i 5. miejsce). Zwycięzcom gratulujemy, jednocześnie dziękując wszystkim za udział w zabawie i za mnóstwo pomysłowych zgłoszeń. 

Nagrody konkurs NVIDIA Media Expert

Wyniki konkursu

Nagroda główna wędruje do...

Konkurs NVIDIA Media Expert

Radek: Na zdjęciu widzimy dwa gatunki żyjące w symbiozie – Gracza Pospolitego oraz Laptop Gamingowy. Laptopy, kuzyni Komputerów Stacjonarnych, które to preferują zamknięte pomieszczenia, oświetlenie LED oraz stały dopływ prądu, wolą życie wśród natury. Przystosowały się do pracy w każdych warunkach, są samowystarczalne, a przez pewien czas mogą funkcjonować korzystając z własnej energii. Nie wolno ich więzić, dlatego osobnik ASUS ROG Strix G15 powinien znaleźć się w środowisku widocznym na zdjęciu.

Nagrody pocieszenia czekają natomiast na...

Konkurs NVIDIA Media Expert

Sylwester: Pokój gracza brzmi dumnie, ale ja pochwalę się jego skromną częścią - szafą ;). O ile nie narzekam na brak platform do klasyki, o tyle nowsze gry musiałbym odpalać poza ulubionym ekwiwalentem jaskini. Do ograniczonej przestrzeni doskonale pasowałby zatem gamingowy laptop. Nie mam już ani cala miejsca, więc by nacieszyć się kolejnymi klasykami, bogatszymi dziś o nowoczesne technologie (na Was patrzę, Geralt, Nathan, Kratos), zastosuję sprzęt do zadań specjalnych! Atarynko, wracasz do pudełka :).

Konkurs NVIDIA Media Expert

Sławek: Nadajemy z miejsca zdarzenia. Według ustaleń, gracz weteran w akcie desperacji próbował uruchomić niezoptymalizowany kod na poprzednio-generacyjnym sprzęcie. Wskutek czego doszło do wypalenia synaps poprzez widoczne błędy obrazu. Ofiara w akcie desperacji udała się na poszukiwanie rozwiązań, lecz jedynym wyjściem z sytuacji jest nowa jednostka obliczeniowa z technologią RTX i DLSS. Czy sprawa znajdzie rozwiązanie? Tego dowiemy się w następnym wydaniu.

Konkurs NVIDIA Media Expert

Dawid: Droga redakcjo, kochane jury, postaram się uzasadnić dlaczego tak pragnę tego laptopa. Po pierwsze jestem graczem od 20 lat i kocham gaming. Po drugie stary sprzęt (wysłużony laptop ROG 9-letni) już nie podoła nowym tytułom. Po trzecie prosi was również moja 2 miesięczna córeczka, z którą ledwo się mieścimy w 34 m2 mieszkanka, a w takim mobilny sprzęt to podstawa. Mój gaming room to po prostu nasza salonokuchnia, z której serdecznie pozdrawiamy ;).

Konkurs NVIDIA Media Expert

Kamil: Kącik gamingowy umieściłem w cosplayowym warsztacie. Można w nim znaleźć konsole różnych generacji, figurki czy stroje mojej własnej produkcji. Brakuje w nim jednej rzeczy - porządnej ilości klatek na sekundę podczas gry. Stary laptop Asus K53s dzięki regularnej konserwacji służy mi wiernie 11 lat, niestety jego Geforce GT540M nie radzi sobie z najnowszymi grami. Staruszek chętnie ustąpi miejsca młodszemu pokoleniu, dlatego uważam, że w moim pokoju powinien się znaleźć nowy laptop gamingowy.

Jeszcze raz dziękujemy wszystko za udział w konkursie! Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową (na adres, z którego nadesłano zgłoszenie). 

Źródło: własne
redakcja Strona autora
Wszechstronny autor – a to przygotuje materiał sponsorowany, a to komunikat redakcyjny. Znajdziecie go w każdym zakątku portalu jak to na szefa wszystkich szefów przystało. Nie tylko pisze, ale coś naprawi i wysłucha - piszcie na [email protected].
cropper