1336V

Mroczny Rycerz kontratakuje! Mamy nowy zwiastun Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Narzekaliście w ostatnim czasie na materiały z Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, na których Nietoperz był w defensywie? Tym razem Obrońca Gotham pokazuje pazurki. Mamy dla Was najnowszy zwiastun tej interesującej produkcji. 

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości zapowiada się na kolejną ciekawą produkcję dla fanów Mrocznego Rycerza i Człowieka ze Stali. Film w reżyserii Zacka Snydera trafi do kin już 20 marca (1 kwietnia w Polsce), więc wytwórnia postanowiła opublikować „ostateczny zwiastun”.

Na materiale sporo się dzieje. Otrzymujemy małe informacje o fabule, bohaterowie pokazują swoje umiejętności i jest sporo walki. Dla mnie najważniejszą informacją jest skupienie trailera na Batmanie. W końcu Mroczny Rycerz prezentuje się z tej lepszej strony i końcówka zapowiada ciekawe wydarzenia… ;)

Nadal nie jestem przekonany do Bena Afflecka, ale mam nadzieję, że podczas oglądania nie będę skupiał się na postawie znanego aktora. Liczę na ciekawą fabułę i sporo widowiskowych pojedynków, a Wy? 

Tagi: batman v superman batman v superman: dawn of justice trailer zwiastun