Epic Games Store oszalało! Największe hity ostatnich lat od 20 złotych

Epic Games Store oszalało! Największe hity ostatnich lat od 20 złotych

Mateusz Wróbel | 17.12.2021, 21:00

Na Epic Games Store wystartowała świąteczna, ogromna wyprzedaż gier. Posiadacze PC-tów mogą nabyć dziesiątki hitów za naprawdę niską cenę - wszystko dzięki kuponom o wartości 40 złotych.

O Epic Games Store można mówić wiele złego, ale trzeba przyznać im jedno - potrafią zadbać o promocje, dzięki którym największe hity mogą trafić do naszej biblioteki za naprawdę śmieszną kwotę. Na potwierdzenie tych słów wystarczy rzucić okiem na ceny poszczególnych produkcji wchodzących w skład świątecznej wyprzedaży, podczas której skorzystamy również z kuponów o wartości 40 złotych. Tim Sweeney tym razem przeszedł samego siebie.


Pragnę zaznaczyć, że kuponów o wartości 40 złotych jest nieograniczona ilość. Wykorzystasz je automatycznie podczas składania zamówienia o wartości minimum 60 złotych (jedno zamówienie = jeden kupon). Przy podanych poniżej cenach została uwzględniona kwota z dodatkowego rabatu.


Marvel: Strażnicy Galaktyki

Moje GOTY 2021 roku można nabyć coraz taniej - korzystając z kuponu z Epic Games Store kupicie grę bardzo tanio, bo aż za połowę kwoty premierowej. Marvel: Strażnicy Galaktyki są zdecydowanie warci tej ceny, więc jeśli ktoś nie miał okazji zapoznać się jeszcze z przygodą Star Lorda i jego ekipy, powinien zrobić to właśnie teraz.

Crysis Remastered Trilogy

Crysis Remastered Trilogy zawiera paczkę odświeżonych odsłon marki Cryteka. Zostały one dość porządnie odświeżone i czysta matematyka podpowiada, że za jeden tytuł wydajemy niecałe 30 złotych. To bardzo dobra oferta, która zapewni kilkadziesiąt godzin soczystej rozgrywki.

Alan Wake Remastered

Będąc już przy remasterach warto wspomnieć o Alan Wake Remastered, który jest solidnym odświeżeniem przed pełnoprawną kontynuacją zapowiedzianą w trakcie tegorocznej gali The Game Awards. 

Kena: Bridge of Spirits

Kena: Bridge of Spirits to jedno z największych zaskoczeń tego roku. Zapowiadało się interesująco i finalnie wyszło, że Ember Lab dostarczyło graczom na rynek przyzwoitą produkcję potrafiącą wyluzować, a w innych momentach zmusić do myślenia dzięki starciom z bossami czy łamigłówkom umieszczonym w baśniowym, przepięknym świecie.

Chernobylite

Nie miałem dużych nadziei wobec Chernobylite, a koniec końców zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony przez rodzimą ekipę z Gliwic. Tytuł zabierający nas do Strefy Wykluczenia jest przygodową grą akcji, w której musimy pomóc naszemu bohaterowi rozwikłać dręczącą go tajemnicę, przy okazji bawiąc się w opiekuna zajmującego się swoimi członkami drużyny czy architekta rozbudowującego swoją bazę wypadową.

The Forgotten City

The Forgotten City jest intrygującym rozbudowaniem modyfikacji do TES V: Skyrim. W trakcie zabawy trafiamy do zaginionego, rzymskiego miasta, w którym nic nie jest tak proste, jak nam się wydaje. Eksplorujemy poszczególne regiony, rozwiązujemy skomplikowane zagadki i rozmawiamy z ludźmi stopniowo zbliżając się do zrozumienia, dlaczego podziemna metropolia jest uważana za zaginioną. 

Days Gone

Jeden z najlepszych tytułów ekskluzywnych Sony? Zdecydowanie Days Gone oferujące angażującą historię fabularną czy przemyślane aktywności w otwartym, dobrze zaprojektowanym świecie. Zainteresowani zostają wrzuceni do Ameryki, gdzie obecnie trwa walka o przetrwanie.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 nie trzeba nikomu przedstawiać. Najnowsza produkcja rodzimego zespołu CD Projekt RED jest doskonale znana na całym świecie i już niejednokrotnie lądowała na przecenach na różnych platformach. Przygody V - mówiąc o wersji na PC - obecnie nie kupicie nigdzie taniej niż na Epic Games Store.

Ghostrunner

Nie samym Wiedźminem i Dying Light polski gracz żyje. Wyróżnić trzeba także Ghostrunnera będącego solidnym wyzwaniem nawet dla największych fanów parkouru. Odbiorcy muszą przemierzać kolejne poziomy w celu zlikwidowania Kluczniczki - osoby twardo zarządzającej swoim miastem.

Mafia: Edycja Ostateczna

Mafia: Edycja Ostateczna została pokochana szczególnie przez młodszych fanów gier, którym 2K Games umożliwiło zapoznanie się z historią Tommy'ego Angelo w nowej oprawie graficznej i dostosowanych pod dzisiejsze standardy mechanik.

Death Stranding

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc może ktoś w ramach odpoczynku miałby ochotę wcielić się w kuriera w fikcyjnym, postapokaliptycznym świecie? Jeśli tak, to niech bacznie przyjrzy się Death Stranding, które oferuje nie tylko angażujące rozwiązania w rozgrywce, ale także zmuszającą do myślenia fabułę skupiającą się na Samie Bridgesie (w tej roli Norman Reedus znany chociażby z głównej roli w serialu The Walking Dead).

Disco Elysium The Final Cut

Disco Elysium to pełnokrwisty RPG, który zapewni każdemu zainteresowani jedną z najlepszych historii, z jakimi miał kiedykolwiek do czynienia. Do tej pory był dostępny w angielskiej wersji, która odrzucała wielu graczy, ale dzięki waleczności Koch Media Poland od 9 grudnia z pozycją skupiającą się na znużonym życiem policjancie odbiorcy mogą zapoznać się w swoim ojczystym języku.

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed: Odyssey ma już 3 lata, a wciąż jest wspierany przez Ubisoft. Francuscy deweloperzy są bardzo zadowoleni z sukcesu, który osiągnęła ta odsłona serii. Nie ma co się ku temu dziwić - antyczna Grecja prezentuje się bosko, a fani eksploracji znajdą tutaj aktywności nawet na 100 godzin.

Metro Exodus

Zestawienie najlepszych okazji w trakcie tegorocznej wyprzedaży świątecznej na Epic Games Store zamyka Metro Exodus, które jest solidnym rozwinięciem przygody Artema. Rosyjski żołnierz opuszcza wraz ze swoimi najbliższymi moskiewskie metro w celu poszukiwania nowego domu dla ludzkości. Ekspedycja jest usiana we wszelakie niebezpieczeństwa, które próbują nam przeszkodzić w zrealizowaniu postawionego celu.