Zaprezentuj swoją miłość do Overwatch i wygraj edycję kolekcjonerską PlayStation 4!

Zaprezentuj swoją miłość do Overwatch i wygraj edycję kolekcjonerską PlayStation 4!

Wojciech Gruszczyk | 09.12.2016, 19:59

Panie i Panowie, Graczki i Gracze! Znajdą się tutaj chętni na wyjątkową edycję kolekcjonerską PlayStation 4 z okazji premiery Overwatch? Taki rarytas jest nagrodą w najnowszym konkursie, do którego właśnie Was z wielką przyjemnością zapraszam! Pokażcie swoją miłość do nowej marki Blizzarda, a wygracie piękny sprzęt. 

Często mamy okazję zapraszać naszych czytelników do brania udziału w konkursach, ale nie często możemy zaprezentować Wam tak wypasioną nagrodę. Specjalnie z polskim dystrybutorem Overwatch – firmą CDP.pl – zapraszamy naszą społeczność do konkursu, dzięki któremu zwycięzca stanie się szczęśliwym posiadaczem lub posiadaczką limitowanej PlayStation 4.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zasady zabawy są tym razem wyjątkowo proste – pokaż, jak bardzo kochasz Overwatch! Może to być cosplay, rzeźba, rysunek, wierszyk, malowidło, filmik… Cokolwiek! Liczymy na Waszą wyjątkową kreatywność.

Tak prezentują się szczegóły:

  1. Zaprezentuj swoją miłość do Overwatch.
  2. Praca może być wykonana dowolną techniką (cosplay, rzeźba, rysunek, wierszyk, malowidło, filmik itd.).
  3. Pracę należy wysłać na adres: [email protected], a w tytule wiadomości proszę podać „Konkurs Overwatch”. Praca nie może zajmować więcej niż 10MB – w sytuacji przygotowania filmiku prosimy o odnośnik do YouTube’a.
  4. Termin nadsyłania prac mija 19 grudnia o 23:00. Wyniki zostaną opublikowane na portalu maksymalnie 48 godzin po zakończeniu zbierania prac.
  5. Każdy uczestnik może przygotować wyłącznie jedną pracę.
  6. Wyboru najlepszych prac dokona jury złożone z pracowników CDP.pl i redaktorów magazynu PSX Extreme. Wyniki ogłoszone przez jury są ostateczne.
  7. Nagrodą główną jest konsola PlayStation 4 z motywem Overwatch.
  8. Pełny regulamin znajdziecie tutaj.
Źródło: własne
Wojciech Gruszczyk Strona autora
Miał przyjść do redakcji zrobić kilka turniejów, ale cytując klasyka „został na dłużej”. Szybko wykazał się pracowitością, dzięki której wyrobił sobie pozycję w redakcji i zajmuje się różnymi tematami. Najchętniej przedstawia wiadomości ze świat gier, rozrywki i technologii oraz przygotowuje recenzje gier i sprzętu. Jeśli jest zadanie – Wojtek na pewno się z nim zmierzy. 
cropper