Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Elden Ring

Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki, kamienie

Krzysztof Grabarczyk | 12.03, 10:45

Elden Ring Boss - Marynarz Kościej, jak pokonać, porady taktyczne 

Ziemie Pomiędzy kryją wielu opcjonalnych bossów. Jedni są mniej - inni bardziej potężni. Eksplorując otwarty świat dzieła From Software natrafisz na wielu rozmaitych przeciwników. W tej części naszego poradnika skupimy się na tych napotykanych w trakcie wędrówki na nieodkryte obszary.

Ich pokonanie nie wymaga postępów na drodze fabularnej. Wiele zależy również od Twojego aktualnego poziomu postaci oraz wyposażenia. Zaczynajmy nasz bossowy bestiariusz.

Boss: Marynasz Kościej 

Boss: Marynasz Kościej 

Przemierzając tę część rejonu Pogrobna dotrzesz do lokacji Wioska w Wodach Przyzwania. Zaznaczyliśmą ją na powyższej mapie. Bossa dostrzeżesz już z dalej, błyszczy się charakterystyczną aurą. Pomimo tego, należy do grona stosunkowo nietrudnych przeciwników. 

Boss: Marynasz Kościej 2

Przede wszystkim używaj w walce Struggi. Marynasz Kościej często znika i pojawia się w losowych miejscach. Jego ataki z bliska są powolne i bardzo łatwe do przewidzenia. 

Boss: Marynasz Kościej 3

Kościej będzie przyzywać podwładne szkielety. Rekomendujemy jednak by nie zaprzątać sobie nimi głowy. Będąc na odpowiednim poziome, walka potrwa kilka minut. Prawdopodobnie to najłatwiejszy boss w grze, z jakim przyjdzie Ci się mierzyć. 

Boss: Marynasz Kościej 4

Za pokonanie Kościeja otrzymasz nowe Popioły Wojny oraz wartościowy, kluczowy przedmiot. Zalecamy udanie się do niego jeszcze przed pójściem do Akademii Rai Lucarii. 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika
cropper