Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Pawilon: misje

Misje w Gran Turismo 7.

Po ukończeniu trzynastu menu z kawiarni otrzymasz dostęp do pawilonu. Jeśli do niego wejdziesz, to zauważysz tutaj wiele misji - poniekąd jest to odpowiednik centrum licencji, ponieważ tutaj także bierzesz udział we wszelakich wyzwaniach, w których poznajesz model jazdy. Z tą różnicą, że tym razem nie uczysz się podstaw, a bardziej wymagających elementów simracingu, jak poprawne wyprzedzanie.

Gran Turismo 7 - Misje

Wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów kolekcjonera będziesz otrzymywał dostęp do kolejnych zestawów (ich poziom trudności jest wyrażany na grafice w postaci ilości papryczek chilli) zadań skupiających się na wyprzedzaniu, omijaniu innych kierowców w trakcie wyścigu czy nauki dotyczącej podążania w tunelu aerodynamicznym. 

Podobnie, jak w przypadku wymienionego już wyżej centrum licencji, tutaj także zdobywasz pucharki. Za ukończenie wszystkich ćwiczeń z jednego zestawu zawsze otrzymujesz przynajmniej jeden samochód, a jeśli przy każdym wyzwaniu zdobędziesz złote odznaczenie, to do Twojego garażu wpadnie także druga bryka.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper