Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - GT Auto: przegląd, serwisowanie, dostosowywanie, wyposażenie

Centrum Gran Turismo 7.

Po wykonaniu kilku misji z menu w kawiarni otrzymasz dostęp do GT Auto, które jest swego rodzaju centrum świata maniaków motoryzacji. Znajdziesz tutaj przegląd i serwisowanie, dostosowywanie samochodów, a także wyposażenie dla kierowców.

Zaczynając od tego pierwszego i jednocześnie najciekawszego - znajdziesz tutaj myjnię, która sprawia, że Twój samochód zostanie dokładnie wyczyszczony. Przydaje się to wtedy, gdy jesteś po wyścigu i nie przyjmujesz do świadomości tego, aby odstawić swój brudny pojazd do garażu. Ponadto, nie brakuje tutaj również opcji zmiany oleju, modyfikacji silnika (inaczej remontu) i przywracania sztywności. Tymi elementami interesuj się wtedy, gdy zauważysz na metryczce, że nie jesteś w stanie wyciskać 100% ze swojego samochodu - dzieje się tak, gdy ma on wysoki przebieg.

Gran Turismo 7 - Przegląd samochodu

W tym miejscu nie brakuje również modyfikacji. W zależności od pojazdu mogą się one różnić, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że wpływają one w 99% wyłącznie na kosmetykę i szerokość/długość samochodu. Warto się tym interesować szczególnie przy najbardziej ulubionych samochodach.

W drugiej zakładce, czyli dostosowywaniu samochodów, znajdziesz wiele elementów karoserii, która podlega zmianom. Możesz kupić tutaj nowe felgi i wybrać ich rozmiar, zmienić lakier samochodu, czy także zmodyfikować spojlery czy progi za drobną opłatą. Opcji jest masa. Pamiętaj przy tym, że swoimi stylami możesz również dzielić się z innymi. Działa to również w drugą stronę, ponieważ prace innych możesz wyszukiwać w specjalnej wyszukiwarce, a potem nanieś je na swoją brykę.

Gran Turismo 7 - Dostosowywanie kierowcy

Z kolei ostatnia zakładka to dostosowywanie wyglądu swojego kierowcy. Nie będziesz tutaj wybierał, jakiej jest karnacji ani jakiego koloru ma włosy, ponieważ możesz zainteresować się wyłącznie zmianą rodzaju kasku i jego kolorystyką - sprawa wygląda identycznie w przypadku kombinezonu. W edytorze barw stworzysz swoje własne prace, a przechodząc do wyszukiwarki naniesiesz na drivatara przygotowany przez innych graczy ubiór.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper